:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha 8 Yaşındaydı
Hasretiim
Edirne'nin Havsa ilçesine bağlı Şerbettar Köyü'nde, gömülü halde 8 yaşında bir kız çocuğunun cesedi bulundu.

Okul dönüşü önceki gün kendisinden haber alınamayan İlköğretim Okulu 2'nci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Hasret Karakoç'un ailesi jandarmaya haber verdi. Ekiplerin, köyün değişik yerlerinde köpeklerle katıldığı arama çalışmalarında, kullanılmayan bir evin yakınlarında kızın botları bulundu.

Bunun üzerine çalışmalarını terk edilmiş evde yoğunlaştıran ekipler, cesedi, evin içinde kazılan bir çukura gömülü vaziyette buldu. Yapılan ilk incelemede, ilköğretim öğrencisinin kafasına sert bir sicimle vurulduğu belirlendi.

Küçük Hasret'in cesedi,
Havsa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Ceset, otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderilecek. Bu arada, jandarma, olayla ilgili olarak S.Ş. isimli bir kadını ve S.Ş. isimli oğlunu gözaltına aldı. - EDİRNE
Ara
MeLeksi
ALLah insanları ıslah etsin küçücük bi çocuktan ne istedilerki ya allah ailesine sabırlar versin Sad
Ara
history
Yazık çok yazık ya.nasıl bir millet oluyoruz,inanamıyorum..
Ara
MeLeksi
İnanılcak bi durumda dğliz artık malesef.. Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Stratejik bir kayıp daha... Kıbrıs’ta Zafer Burnu Rumlara teslim ediliyor Pessimist 1 563 04-13-2022, Saat: 02:36 PM
Son Yorum: wildfang
  Sag beyin ve sol beyin hangisi daha gel?sm?s bi bak?n kend?n?zde soyle 1 669 04-11-2022, Saat: 02:00 AM
Son Yorum: wildfang
  Demiryolu Eskişehir'i daha cazip yapacak MaSaL 0 406 04-25-2011, Saat: 10:35 PM
Son Yorum: MaSaL
  Facebook'ta Bir Yenilik Daha! Hasretiim 3 478 02-09-2011, Saat: 06:06 PM
Son Yorum: history
  Geç yatanların IQ'su daha yüksek! history 13 1,043 12-11-2010, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:39 PM