:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S?per N?ck Ler
eRCi
+?+ D?nYaDa Hi? KimSeYe G?VenMe C?nKi BeYaZ G?L?N BiLe G?LGeSi SiYahTir ?+?

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu G?N?L SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu D?nYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa G?L?M DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM U?Ar GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz d?s?n susuz, bir insan d?s?n mutsuz, bir gece d?s?n uykusuz, bir bahar d?s?n ciceksiz,birde beni d?s?n sensiz.

Dal r?zgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

(h)In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father G?rd? Suc ?st?,I amD?st? Ki? ?st? (h)

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

?(w)?Aylar_Ge?sede_Yillar_Ge?sede_Bir_?mur_B?yle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam?(w)?

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*\(f)

Bir g?n titreyerek uyanirsan bil ki resmini opt?g?m g?nd?r. Ama bir g?n sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki old?g?m g?nd?r.

G?ld?m Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--["Vay Benim Deli G?nlum Yarali Ku$a D?ndu G?vendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer"]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! G?nl?n?n daracigina asta ?ld?r beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar G?zelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! G?nl?n?n daracigina, asta ?ld?r beni NOGLUR!

???.???`?)?H?$?€T??L€?????Ð??G??L?(v)?(???`?.??

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin b?y?kl?g?n? anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

G?nese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden ?ok seviyor..

Kimbilir hangi aksam g?nesle beraber bende s?necegim kimbilir hangi ellerden son suyumu i?ecegim belki g?remeden ?lecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Sevmek ?lmektir bence , ben de sevmistim ?lmeden ?nce

Birg?n hayatin b?t?n g?zelliklerinden vazge?ip ?l?me sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ?l?m oldugunu g?stereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun ?l?m?ne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer g?nes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir g?n, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*\(*)_G?zler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*\(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik S?rece O Yazi Silinmez.

G?l nedir ki solup gider. G?n nedir ki gelip gider. Ates nedir ki s?ner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN B?Y?K DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir g?l gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini a?arsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o g?l sana tapar

Bu g?zler seni g?rd?.Bu y?rek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. ?mr?m ise askim ugruna bitti

Sensizligi G?kteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diy?!!!

Sen seni seveni g?rmeyecek kadar k?rsen, Oda sana sevgisini s?yleyemeyecek kadar GURUR

•۰•●●•۰• ?yle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An ?? Seni ==>> .... ?? .!!•۰•●●•۰•

•۰•●●•۰• ?€?_ ?€???_?€?_?€??M???_?€?_?€??M_??r???|{_??Vg???M??? •۰•●●•۰•

H?P?? G?ð?C? ??? |{??C? , H?P?? ??li|{ $€? H?y?t?()?U, H?P?? ?()cu|{ $?? G?R?|{c?, H?P?? ??L€?I?? $?? ?L??

(l) •??*(?`..??ƒ???(v)$??..??)*??• (l)... [FONT=&quot]ѕ[/FONT]σ[FONT=&quot]иѕ[/FONT]υzα ∂[FONT=&quot]єк[/FONT] [FONT=&quot]вєи[/FONT]ι[FONT=&quot]мѕ[/FONT]ι[FONT=&quot]и[/FONT],σℓυ[FONT=&quot]я[/FONT]υ[FONT=&quot]м[/FONT] ∂[FONT=&quot]є[/FONT] ∂σ[FONT=&quot]имєм[/FONT] [FONT=&quot]уєм[/FONT]ι[FONT=&quot]и[/FONT]ι[FONT=&quot]м[/FONT]∂[FONT=&quot]єи[/FONT],[FONT=&quot]ѕєи[/FONT]ι σℓ[FONT=&quot]єѕ[/FONT]ι[FONT=&quot]ує[/FONT] [FONT=&quot]ѕє[/FONT]νι[FONT=&quot]у[/FONT]σ[FONT=&quot]я[/FONT]υ[FONT=&quot]м[/FONT](l)
ZiBiDi_RoMeO
eline saglik Big Grin guzel info..
Ara
AdAmIn1i
Tşkler Arkadaşım Süper
Ara
_Ps?kO_KisS_
güsel nıcklermişşş emeğine sağlıkkkSmileTongue
Ara
ÐŽeşaren
süperler gercektenn

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM