:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dönüşü yok artık bu yolculuğumun..
acemhe
Ayrılık bir yerde ne güzeldir.. En azından bir vakitler kavuşmuşluğun izlerini taşır. Ben seninle hiç ayrılmadım.. Çünküvirgul.gif ben sana hiç kavuşamadım…Ben hep mutsuzluğa mahkumvirgul.gifben hep yalnızlığa mahkumvirgul.gif ben hep özlemlere mahkum ve müebbet sensizlikle yaşadım… Ama yinede seni unutmayı hiçbir vakit istemedim.Her şeye rağmen sevdim senivirgul.gif sensizliğivirgul.gif senin yanında geçen ancak bir o kadar ruhunun benden bağımsız olduğu saatleri…

Hayatıma girdin gireli “Türk Dili” dersi favorim oldu.. Çünkü dil bilgisi derslerim hep senin üzerine kurulu oluyordu.. Benim sözlüğümde platonik aşkın karşılığı seni sevmekvirgul.gif seni sevmenin karşılığı ise yalnızlık ve acı çekmekti…
Kurulmuş güzel cümlelerin hepsinin içinde adın geçerdi… Özne olurdunvirgul.gifnesne olurdunvirgul.gifyüklem olurdun..Cümlenin her hali yakışırdı sana ve adına..Benim sana eşlik ettiğim cümlelerse nedense hep devrik olurdu.. Ama ben en çok ikimizin ortak kurduğu o devrik cümleleri severdim….

Hep ansızın gelirdin!
sen geldiğinde zaman dururvirgul.gif her şey durur bir sen hareket halinde kalırdın gözümde.. Sen gidince her şey hareket eder bir ben dururdum.. sen gidince dünya kıyametim olurdu..
Geceleri sevmez oldum senli geçen gündüzlerin ardından..Gecede sen yoktun….Sen varken de gece yoktu benim için... Hep güçsüzüm hep acizim hep baştan mağlubum senin karşında...

Seni gördüğüm vakitler amansız bir acı kaplıyor her hücremi… Artık anladım ki seni görememek daha zormuş be sevgili! Şimdi her insanın yüzünde seni arıyorum ve herkesivirgul.gif her şeyi bir parça sana benzetiyorum…

Alıştım artık yalnızlık denizinde kendimi serinletmeye.. ama farkında olmadan öyle çok açılmışım ki… Dönüşü yok artık bu yolculuğumun..

Biliyorum kivirgul.gifBen hep mutsuzluğa mahkumvirgul.gif
ben hep yalnızlığa mahkumvirgul.gif
Ben hep özlemlere mahkum
Ve müebbet sensizlikle yaşayacağım….
Ara
asi_ve_mai
söylemek o kadr zor olur ki sevdiğini...
hergün gördüğün iç geçirerek baktığını bir daha görememe korkusu...
sırf bu korku yüzünden kilit vurursun cümlelerine..
ama sen söylemedikçe gün gelir istemesende kayboluverir...
çok güzel bi yazı bu funda çok hoş bi anlatım...
paylaşım için teşekkürler...
Ara
acemhe
Okuyan gözlerine sağlık Mehmet Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 393 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 525 04-14-2022, Saat: 12:28 PM
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 589 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  O Küçük Kız Çocugu Değilsin Artık ...! ROSE 15 774 04-13-2022, Saat: 07:13 PM
  Susuyorum Artık.. €BeRimSin 4 406 04-13-2022, Saat: 03:19 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:55 AM