:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S?lmed?m Beyaza Boyadim.
eRCi
Ellerimi teslim ettim klavyenin tu?lar?na..Y?re?im, nereye hangi harfi koyarsa; ellerim takip?isi olacak bu yaz?n?n..i?imden geldi ve asla geriye d?n?p de?i?iklik yapmayaca??m..Uzun s?redir inime ?ekilmi?tim..yazacak o kadar ?ey varken bir s?re ara vermeyi daha do?ru buldu y?re?im.Bir t?r feragat anla?mas? san?r?m.
G?lgelerin pe?inden ko?arken, asl?m? nerede kaybetti?imi bilmiyorum.Kim bilir..birinin g?lgesidir belki…U?urumun k?y?s?na itildi?im grile?en anlar?m da oldu ama siyaha boyanmadan s?yr?lmay? bildim..ve e?er renkler konu?tu ise ald?m beyaz kalemi elime.. beyaz olmasayd?, anlamlar?n buzla?an kal?plar?n?n a??r y?k?n? ta??yamazd?m.?imdi mutluyum i?te..
Sevdam? boyad?m, ??rp?nan bir y?rek kalm??t? geride, dakikada ka? kere att???n? sayamad???m koca bir y?rek..?z?nt?leri s??d?ramad???m g?nlerin ard?nda, lekelemeden ya?atmaya ?al??t???m y?re?im..?yle yorulmu?tu ki son at??lar?n heyecan? vard?.KIYAMADIM..Boyad?m seni de sevdam bu sana son g?zelli?im!.
Bug?ne kadar hi?, al?ak kap?lar?n g?zelli?i tercihim olmad? ki..'Sevdan u?runa kap?lar? yumruklamaz m?s?n?diye sormu?tun.G?mb?rdeyen davul seslerinden bir haber bir sa??ra yumruk sesleri ne fayda..Sonra, d???nd?m, ben yumruklad?k?a al?ald? alt?n s?rmal? kap?lar; demir par?as?na d?nd? tokmaklar?yla.. KIYAMADIM..Bembeyaz bir fona yerle?tirdim bu sevday?, beyaz kalemlerle ?st?nden ge?tim.Resim mi yapt?m, yaz? m? yazd?m, yoksa yazg?ma m? bakt?m bilmiyorum;bildi?im silmedim ,sadece beyaza boyad?mSmile

Bitmiyor bu hayat ve sonu gelmiyor bu sonsuzluk ac?s?n?n.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  S?lmed?m Beyaza Boyadim.... >As!_M€L€q< 7 357 04-04-2022, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Silemedim,beyaza boyadım sadece.... eRCi 7 471 03-28-2007, Saat: 02:10 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:09 AM