:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu sabah öylebir geldin ki!!!
acemhe
Bir şarkı olmalı seni anlatan, yüreğin olmalı yüreğimde bulduğum..

Ne çok denedim seni bulmayıvirgs.gif ne çok aradım seni bir bilsen... Sanma ki çabuk pes ettimvirgs.gif seni bulabilmek için ben bir ömrü tükettim...
Sesim mi çıkmıyorduvirgs.gif çok mu sessiz harf vardı gözlerimin içinde.
Yazılmamış bir şarkı mı beklediğin, adı konmamış bir şiir mi seni bana getirecek olan..

Ah sevdiğim... Kendimce yazabildiğim tüm cümlelerivirgs.gif dizebileceğim en özenli şekliyle dizdim de kaç kerevirgs.gif yine bulamadım seni...
Eksik bir şeyler var diye düşünüyorum bazen. Kendi bildiğimce bulamıyorum ki seni..

Çizdiğim noktalar azaldıkçavirgs.gif sana daha çok yakınlaşacağımı düşünürkenvirgs.gif tüm noktaları mı sildim yoksa diye korkuyorum..

Bir özlem ki içimden bir parça olmuş, öyle bir sen ki orada duranvirgs.gif hüzün olmuşvirgs.gif dalga olmuşvirgs.gif akın olmuş, sel olmuşvirgs.gif yüreğimi tutuşturan ateş olmuşvirgs.gif kor olmuş..

Sen kivirgs.gif belki çok uzak diyarlarda olan Ey Sevgili! İnancım olmuşvirgs.gif ışığım olmuşvirgs.gif yolum olmuşvirgs.gif yıldızım, güneşim, ay ışığında hayalim olmuş..

Bir yazı yok ki seni düşünmeden yazdığımvirgs.gif sen ki can sevdiğimvirgs.gif sırdaşım olmuşvirgs.gif omzum olmuşvirgs.gif kahkaham olmuşvirgs.gif gözümden akan damla damla yaş olmuş..

Bir hayal yok ki sensiz kurduğumvirgs.gif denizim olmuşvirgs.gif kumsalım olmuşvirgs.gif en güzel dansımvirgs.gif başıma taç yaptığım yıldızım olmuş..

Sen sanıp sanıp yanıldığımı anladığım anlardavirgs.gif yüzümdeki çizgim olmuşvirgs.gif çatık kaşlarım olmuşvirgs.gif öfkemvirgs.gif korkaklığımvirgs.gif içime akan gözyaşım olmuş..

Öyle çok yorulmuşum ki seni bir başkası sanmaktanvirgs.gif dünyamı kapattığım kabuğum olmuşvirgs.gif sesim sessizliğim olmuşvirgs.gif şiirimvirgs.gif yazım olmuş..

Hani öyle zordur ki içindeki tohumlar yeşerdikçevirgs.gif ümitlerevirgs.gif hayallere dönüştükçe hiç olmadığını anlamakvirgs.gif bir hüzünse o an içimi saranvirgs.gif belki en yakınımdavirgs.gif belki de senden çok uzaklarda seni yaşamaktır hüznümle adını aynı satıra yazdıran..

Oysa bir yerlerde olmadığını anlayalı çok oldu. Şu deli yüreğim ne uslandıvirgs.gif ne vazgeçti coşkusundanvirgs.gif kanat takıp seni aradı davirgs.gif aşkın oldu semalara adını yazdıran..

"Sen" Gökyüzüsün.. "Ben" Kelebek..

Şimdi masmavisinvirgs.gif pırıl pırıl..
Tam benim mevsimim şimdi..
Uçarak gelirim her gün sana..
Küçük kanatlarım çok yorulur oysa..
Farkına bile varmadan ulaşırım yanına..

Sonsuzluğunun içinde kaybolurum..
Tutunmak isterim gözlerine..
Sonra karanlık oluverirsin..
Korkarım ben karanlıktan..
Uçarım yine gerisin geriye..

Dönerken daha fazla ağırlaşır kanatlarım..
Hep geriye gitmekten..
Ömrümün kısalığı bile böyle üzmez beni..
Ben kelebeğim özgür uçmak isterim..
Bırakmıyorlar ki uçup sana geleyim..
Neden sonra dank eder kafama..
Yalnızlığımdaki hiçliğim..

Sen Gökyüzüm!..
Maviliğince de karanlığınca da..
Benim için hep birsin..
Sen Gökyüzüm! ..
Adını kanadımda taşıdığım..
En büyük özlemimsin!..
Yazarım adını sabahvirgs.gif yazarım hüznünü akşamvirgs.gif bir yakamoz dansı mıdır buluşmamızvirgs.gif denizin kokusu mudur kokunvirgs.gif kalın mıdır sesinvirgs.gif kaşların gür müvirgs.gif yeşil midir gözlerinvirgs.gif simsiyah bir zeytin mi? Alfabenin başında mıdır adının ilk harfivirgs.gif "Gökyüzü" müdür adın bir sabah usulca yazdığım. Bir hayal midir sıcaklığınvirgs.gif gece kadar soğuk mudur yokluğun? ..

Nedir seni bana getirecek diye sormayı bırakıpvirgs.gif seni sensiz yaşamaya başlayalı çok oldu amavirgs.gif kimin elidir bensiz diyarlarda tuttuğun...
Bir hüzünse seni bana getirecek olanvirgs.gif işte bu yüzdendir hüznüm. Kanadıma yazılmışsanvirgs.gif bir rüzgardır kokunu getirecek olan...Çıkmayan rüzgarvirgs.gif esmeyen eller ki döndürmüştür beni hüzünlerimevirgs.gif kokun hiç olmadı ki üzerimde..

Hani öyle alışmışım ki yokluğuna..
Bir sabah, öyle bir sabah gel ki..
Rüyalarım devamı ol bir tanem..
Alışmam zor olmasın varlığına..
Tam yokluğuna alışmış, hayalinle avunurken..
Bir sabah, öyle bir sabah gel ki..
Rüyalarımın devamı ol bir tanem!..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geldin Sandım :(:(:( DarkLady 3 505 04-14-2022, Saat: 07:16 AM
Son Yorum: wildfang
  İyi ki geLdin Dünyama eRCi 7 438 04-13-2022, Saat: 06:47 AM
  Eskiyen yüzümün yeni gülümseyişi, hoş geldin!... ROSE 11 679 04-12-2022, Saat: 05:54 PM
  Bana Geldin(sahibine) eRCi 6 461 04-07-2022, Saat: 04:32 PM
  Bu Yaziyi Her Sabah Okuyun Masal_yuzLu 14 529 04-05-2022, Saat: 11:34 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:39 PM