:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sıkıldım artık.....
MaSaL
Sıkıldım artık.....

[INDENT] Yorgun bir şehir. Aslında yorgun bir şehir diye bir şey yok. Yorgun insanlar var, bu şehirde yaşayan. Ben de onlardan biriyim. Bedenim yorgun, beynim yorgun, gönlüm yorgun.

Sıkıldım artık insanlardan. Buradan. Her döndüğüm köşe başından. Bana her sabah selam veren simitçiden ve her akşam geçerken bana bakan o yaşlı adamdan. Kimse,benden bir başkasını aramamalı artık. Ben o adamın torunu değilim. Ne de o benim dedem olabilir.

Sıkıldım artık. Bedenime umarsızca, dokunulmasından. Belki güzel bir söz duyarım sevdasıyla geçirdiğim saatlerden, günlerden, hatta yıllardan. Üstelik hiçbir şey duymamaktan.

Sıkıldım artık insanlardan. Umut etmekten, rol kesmekten, kırılmaktan. Kırılmamış gibi yapmaktan, kırgınlıklarımı unutmuşcasına davranıp tekrar tekrar kırılmaktan.

Sıkıldım artık . Belki bir gün...diye dilekler dilemekten.
Sanki herkesi ben kurtaracakmışım gibi hissedip, Robin Hood olmaya çalışmaktan.

Sıkıldım ben artık insanlardan. Beni hiçe sayıp, yalan söylenmesinden Yalanları bilip de bilmemezliğe gelmekten. İdare etmekten. Kıyaslanmaktan.

Sıkıldım insanlardan artık. Çıkar için yaşayanlardan. Bunların benim çevremde olmasından. Bu insanlara hiç bir şey anlatamamaktan.

Sıkıldım artık insanlardan. Detaylarla uğraşmaktan. Hayatın her taşına dokunmaya çalışmaktan. Her dikenine elimi kolumu batırmaktan. Birini iyileştirmeden bir diğerine dokunmaktan.

Sıkıldım diyorum artık insanlardan. Elindeki fırsatları değerlendirmeyen, bunları hiç görmeyen ve üstüne üstlük fırsat doğurmaya çalışan doyumsuz, bilinçsiz, kendini yetiştirmeyen kör ve sağır insanlardan. Bu insanların gözü kulağı olmaya çalışmaktan.

Ben sıkıldım artık insanlardan. Gidin bir başka kahraman bulun kendinize. Bu roman bitiyor artık. Rüyanıza bile giremedi. Kötü bir karakter bu. İyi oturmamış, çelişkili ve yabancı size.
Gidin bulacağınız diğer kahramanla yemek yiyin, için, gülün, sevişin, kavga edin, dövün, öldürün. Ne yaparsanız yapın ama doğru zamanda yapın.

Ben, sıkıldım artık bu romandan. Bitsin artık.
Çok kalın diye okumak istemediniz bile. Korktunuz.
Oradan buradan karıştırdınız sayfalarımı.
Belki sonumu öğrendiniz ama hiç anlayamadınız…
[/INDENT]
ÐŽeşaren
Teşekkürler (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 393 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 525 04-14-2022, Saat: 12:28 PM
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 589 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  O Küçük Kız Çocugu Değilsin Artık ...! ROSE 15 774 04-13-2022, Saat: 07:13 PM
  Susuyorum Artık.. €BeRimSin 4 406 04-13-2022, Saat: 03:19 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:43 AM