:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gidislerim soquktur bilirsin !
Hasretiim
Sana söyliyeceqim tüm kelimelere sansürlü diyorlar karalıyorlar cesaretimi! Yıkılıyor qüvenimnoktaqp6.gifhayalim varsa neyim!
Sonrasında..
Kalıyorum apaçık ortada! ßulamıyorum seni anlatan kelimeler daha fazla.. Yıkılıyor umutlarım bir bir.. Nefretimi anlatacaknoktaqp6.giffışkıracak içimdekilerinoktaqp6.gif bulamıyorum adeta !

ßir düşünce sarıyor bedenimi. Ondan mınoktaqp6.gif yanındakinden mi nefret etmeli ?
Peki ya onun benim hakkımdaki düşünceleri..? Sanırım bilmesek daha iyi! Fazla laubali…
Hepsinin içinden kala kala ona mı kaldın kalbim! Diyorum ama anlatamıyorum derdimi… ßiranda nedensiz susuşlarda buluyorum kendimi. Ahh İstanbuL…Fazlasıyla acıtıyorsun bedenimi !

€n son ne zaman aqlamıştım bir qereksiz için ? Ne zaman dökmüsüm yaşlarımı anlamsız bir serüven için! Hmm..Hatırlayamadım şimdi.. Ne yaninoktaqp6.gif o kadar eski mi ?!
Sanırım evet…
Artık qecmisimde kalmıssın sen! Tozlanmış raflarımın arasındaki sarı sayfalı kitaplar.. ßak!Seni anlatmak için ne cok tamlama kullandım! Oysaki sadece‘qereksiz’ demem bastan sona anlatıyordu seni! dimi ? ..

Cocuksu ruhlara kaptırdım kendimi. ßilmem kac serüvenlik bir dizi! Kac bölüm oynandı ki? Yine denoktaqp6.gif hayatımı anlatmaya yetmezdi.. Kac sezonluk filmler qördüm ben! Hicbiri de sevdayı anlatmaya yetmedinoktaqp6.gif yetemedi !
Daha devam eder senaryolar yazılmaya.. Hepsinin sonu aynıdır! Klasik Türk filmi ..

Yeşilcam’dan teklif qeldii… Sanırım beqenmişler hayatımla oynama fikrini

ßiliyor musunnoktaqp6.gif eskidendi seni seviyorum’la baslayannoktaqp6.gif hayatımsın’la biten cümlelerim. Sevmiyorum işte kimseyi ! Ne seninoktaqp6.gif ne de sevdirmeye calısan emellerini ..

Gidislerim soqukturnoktaqp6.gif bilirsin !
Ona qöre hatırlatayim dedim..Dısarda ayaz varnoktaqp6.gifkalın qiyin !

Kendine İyi Bak! Cünkünoktaqp6.gif yanında sana bakacak bir ben olmayacak !

Alinti
Ara
asi_ve_mai
gitmek ve giderken bile yazmak...
sevmediği için mi gider insan...
peki madem öyle sevmediğine neden yazar insan...
nefret diyenler vardır ama nefret yazdırmaz sildirir...
eğer yazabiliyorsan ona hala birkaç kırıntı vardır...

güzel yazı için teşekkürler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen İyi Bilirsin.. Ben En Çok SENİ SEVDİM.. acemhe 0 377 03-08-2011, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: acemhe
  Bilirsin ya ''çok büyük '' sevdim ( seni ) .. acemhe 0 507 06-21-2010, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: acemhe
  Bilirsin işte.. İstanbul gibi.. ay_naz 3 402 06-13-2010, Saat: 12:04 AM
Son Yorum: okeanos
  Bilirsin işte.. İstanbul gibi.. ÇiLeK 5 437 06-07-2009, Saat: 03:58 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Pis Gururumu Bilirsin ya ... PiNk_AnGeL 0 317 02-22-2009, Saat: 09:50 PM
Son Yorum: PiNk_AnGeL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:45 AM