:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Çok Güzel Yakalandık"
Hasretiim
Genç Aşıklar Paparazzilere Yakalanınca Espriyi Patlattılar.

"Çok Güzel Hareketler Bunlar" ekibinden Eser Yenenler, Farah Zeynep Abdullah'la objektife takılınca "Çok güzel yakalandık" deyip gülmeye başladı.

İkincide Kaçamadılar

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinin Aylin'i Farah Zeynep Abdullah ile "Çok Güzel Hareketler Bunlar"da rol alan BKM Mutfak üyesi Eser Yenenler, önceki gün Astoria Alışveriş Merkezi'ndeydi. Geçtiğimiz aralık ayında Etiler'deki bir restorandan çıkarken görüntülenen çift, ikinci kez objektiflerle burun buruna geldi.

Eser, Kahkahayı Bastı

Yaklaşık üç saat alışveriş merkezi içindeki Coco Clementine adlı restoranda oturan ve baş başa yemek yiyen sevgililer, çıkışta gazetecilerden kaçmayı başaramadı. Kısa panik anını atlattıktan sonra durumla dalga geçen Yenenler, "Çok güzel yakalandık" diyerek kahkahayı bastı. Abdullah ise suskun kalmayı tercih etti.

Ara
sıla
heeee Smile sabah gazetede de gördüm bunları ben Big Grin yakışmışlar yaşı yaşına boyu boyuna kime ne Tongue Big Grin
Ara
Hasretiim
hicc Smile Bencede yakismislar.. devami gelir insallah Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ceyda Düvenci'ye güzel haber Hasretiim 2 544 04-07-2011, Saat: 05:37 PM
Son Yorum: YasSmin
  Show Tv'nin son bombası ''GÜZEL ve DAHİ'' ek benim fikrim çok iğrençler rocker_nergiz 2 751 07-15-2008, Saat: 09:07 PM
Son Yorum: 'RapperLadys
  Flaş!.. Flaş!.. Flaş!.. Ferhat Güzel’e Meydan Dayaği!.. Melek06 4 866 04-22-2008, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:26 AM