:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SeVmEk...
sıla
sevmek...jpg
[SIZE="4"]Bağlanmak, tutulmak, tüm zamanlarının onunla beraber geçmesini istemek ve ondan ayrı kalınca onunla beraber geçirdiğin zamanları düşünmek, istemek, arzulamak, geceleri düşünmekten uyuyamamak, uyuyunca rüyada beraber olmak, onunla uyanmak, buluşurken heyecanlanmak, ayrılırken hüzünlenmek, onu görmek için elinden geleni yapmak, görünce de konuşamamak, gözlerine bakınca aşkı ve korkuyu birarada tatmak, telefon çalınca kalbinin çıkacakmış gibi çarpmasını hissetmek, damarlarında dolaşan kanı ve giydiği elbiseyi ondan kıskanmak, bir insana duyulabilecek en güzel duyguları ona karşı hissetmek, onun için her şeyi yapmak ve o istemiyor diye bazı şeyleri yapmamak...

Üzüldüğü zaman üzülmek, sevindiği zaman sevinmek, ona bir daha ayrılmayacakmış gibi sıkı sıkı sarılmayı istemek, kimselerin olmadığı bir yerde çimenlere uzanıp yıldızları sayarken ne kadar mutlu olduğunu anlatıp “SENİ SEVİYORUM” diye bağırmak ve yankısını beraber dinlemek, bağlanmak, hoşlanmak, tutulmak, istemek, arzulamak...

Tek kelimeyle...
“SEVMEK”![/SIZE]
Ara
Hasretiim
Tesekkürler cok güzeldi
Ara
sıla
rica ederim canım Smile
Ara
asi_ve_mai
yaa bak işte böyle olur...
savemeyi anlatmaya çalışırsın başların kelimeleri sıralamaya...
tatmin olmazsın çünkü hiçbir kelime yetmeyecek...
aslında sevmeyi anlatabilmek için oturup saniye saniye bir hayatı yazmaktır...
çünkü her saniyeni onunla geçirmek istemek sevmek...
bak kelimeler yetmez işte ve sonunda beceremezsin ve bitirirsin anlatamatığın kelimeyele
"sevmek"
haklı olduğumu düşünüyorum sıla sen ne dersin Smile
teşekkürler paylaşımın için....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir ütopyadır SENİ SEVMEK......(01:15) CeYDa HaNDe KeSiM 13 732 04-13-2022, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Sevmek İstemiyorum Artık ... Mızmız_Prenses 3 409 04-12-2022, Saat: 04:02 PM
  Beklentisiz Sevmek... ! MorciveT 15 599 04-11-2022, Saat: 04:07 AM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 726 04-08-2022, Saat: 08:00 AM
  Seni Sevmek mscxcs 3 350 04-07-2022, Saat: 10:19 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:47 PM