:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥ Sevgi s?zleri
agirdelikanli
♥ E?er g?ky?z? bir par?a ka??t, deniz bir ?i?e m?rekkep olsayd? yine de sana olan duygular?m? yazmaya yetmezdi. Seni o kadar ?ok seviyorum ki...

♥ Ben asla a?lamam deyip her gece yata?a yatt???nda akl?na o gelip g?z?nden iki damla ya? s?z?l?yorsa e?er utan?la i?te o zaman a??ks?n demektir..

♥ Yaln?z a???a ??kan ????? g?rebiliyorsan, yaln?z s?ylenen s?z? duyabiliyorsan, Ne g?rebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun...

♥ Sana bah?eden g?l de?il g?ne?ten atom kopar?p getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

♥ A?k ka?maktan ?ok kovalamak, g?rmekten ?ok ?zlemek, gitmekten ?ok beklemek, dokunmaktan ?ok d???nmektir.Ve a?k ?yledirki nerde imkans?z varsa onu se?er.

♥ Karanl?k Ayd?nl?ktan, Yalan Do?rudan Ka?ar. G?ne? Yaln?zda Olsa Etrafa I??k Sa?ar. ?z?lme Do?rular?n Kaderidir Yaln?zl?k. Kargalar S?r?yle Kartallar Yaln?z U?ar.

♥ Gen?li?ine g?venip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

♥ G?zlerin g?zlerimde, ellerin ellerimde, a?k?n i?imde ve ruhun bedenimde oldu?u s?rece seni ?ok sevmeye devam edece?im...

♥ Benim Kalbimi K?rmak Suya Yaz? Yazmak Kadar, G?nl?m? Almak ?se G?ne?e Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yaz? Yazmay? Ba?ard?n, ?imdi G?ne?in Batmas?n? Bekle.

♥ Allah?m beni ?yle bir sonbahar ayaz? ?ld?r ki , sevdi?im mezar?ma koyacak tek bir g?l bile bulamazs?n...

♥ Bana ?yle bir mektup yaz ki sevgilim a?ar a?maz duyay?m kokunu. Sevda essin ba?ak sa?lar?nda, sesin y?z?m? r?zgarla bulsun... Bana ?yle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve ?yle bir mektup yaz ki sevgilim vars?n ?l?m?m olsun.

♥ Kilometrelerce uzakl?klara gizlenmi? olsada dostlu?umuz ayn? g?ky?z?n? payla?t???m?z s?rece dostuz!

♥ ?zg?rl?k d??lerde de?il ,kendi kendimize y?kseltti?imiz ?itlerin ard?ndad?r

♥ Uzakl?klar K???k Sevgileri Yok Eder, B?y?kleri Y?celtir. T?pk? R?zgar?n Mumu S?nd?r?p Ate?i Y?kseltti?i Gibi.
*TATLI BELA*
tşklr arkadaşım...
tIlsIm
emeğine sağlık çok güzel sözleer Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sevgi sözleri... CReATuRE 7 696 04-09-2022, Saat: 02:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevgi S?zleri .... Firari Fırtına 57 3,509 04-06-2022, Saat: 08:15 PM
Son Yorum: wildfang
  Hayat S?zleri tatlı_cadı 9 1,186 04-05-2022, Saat: 02:06 AM