:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanctum
MaSaL
5926-sanctum150.jpg

Tür : Gerilim / Macera / Aksiyon / 3D

Gösterim Tarihi : 4 Şubat 2011
Yönetmen : Alister Grierson

Senaryo : John Garvin , Andrew Wight

Yapım : 2010, ABD / Avustralya , 109 dk.
Oyuncular

Ioan Gruffudd
(Carl Hurley) , Richard Roxburgh (Frank McGuire) , Alice Parkinson (Victoria) , Rhys Wakefield (Josh McGuire) , Dan Wyllie (George) 3D aksiyon filmi Sanctum, dünyanın en büyük, en güzel ve girmesi en zor mağarasına doğru tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkan bir yeraltı mağara dalgıç ekibinin hikayesini anlatıyor.

Bir tropikal fırtına yüzünden mağaranın derinliklerine inmek zorunda kalan ekip, denize açılan ve bilinmeyen bir çıkış ararken, şiddetli sular, ölümcül zeminler ve yavaş yavaş artan panik ile savaşmak zorundadır. Usta dalgıç Frank McGuire, Güney Pasifik'teki Esa-ala Mağaraları'nı aylardır araştırmaktadır. Ancak çıkış yolu beklenmedik bir sel ile tıkandığı zaman, 17 yaşındaki oğlu Josh ve ekibi finanse eden Carl Hurley'nin de dahil olduğu ekip planlarını değiştirmek zorunda kalırlar.

Ekip, gün geçtikçe azalan erzakları ile sualtı labirentinde yolunu bulmak zorundadır. Sonunda kendilerini kaçınılmaz bir soruyla karşı karşıya bulurlar: Kurtulmak mümkün müdür, yoksa sonsuza kadar mağarada hapis mi kalacakladır?

Fragman

[YT]jaZHjv3ASfw[/YT]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 09:44 AM