:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şimdi Değilse Yarın...
Hasretiim
Sarıl bana ve hiçbir şey söylemevirgul.gif sadece sarıl bana..
Bakışın yetiyor gideceğini anlamama..
Sarıl bana.. İlk defa sarılıyormuşsun gibi…
Sanki beni bugün de dünkü kadar seviyormuşsun gibi…

Eğer gidersen; sana olan sevgimi unutacaksın.. Hayatımı sana adadığımı unutacaksın..
Eğer gidersenvirgul.gif götürdüğün hiçbir şey artık "bizim" olmayacak.. Bana kalan tek şey sonsuzluk olacak…

Sarıl bana ve hiçbir şey söylemevirgul.gif sadece sarıl bana..
Gitmeni istemiyorumvirgul.gif ama çok iyi biliyorum ki gideceksin…
Sarıl bana.. İlk defa sarılıyormuşsun gibi…
Sanki beni bugün de dünkü kadar seviyormuşsun gibi…

Eğer gidersen geride sadece sessizlik kalacak… “Yalnızlık” arkadaşım olacak…
Eğer gidersenvirgul.gif seninle beraber zamanda gidecek.. Her gün daha fazla severek dönmeni bekleyeceğim..

“Birbirine ait iki yüreği ne kadar süre ayrı tutabilirsin?”

Keşke akan zamanı durdurabilseydik.. Sadece senin ve benim olduğum bir anda dursa yaşam... Senivirgul.gif o an’la hatırlasam hep.. O eşsiz gülüşünvirgul.gif o sonsuzluğa açılan gözlerinle yaşasam kalan ömrümü.. Yanındayken hissettiklerim tekrar canlansa içimde..

Ya da seni düşünerek uykuya daldığım gecelerden birinin sabahında uyansam.. Ve sen diye bir şey olmasa artık... Seni o gecenin rüyasında bırakmış olsam. Ne bir cümlenin içinde senle ben olmuş olsak; ne de herhangi bir zaman diliminde seninle karşılaşmış olsak. O yağmurda sen çıkıp gelmesen.. O vapurda başını omzuma koymuş olmasan.. VE SEN HEP HAYAL OLARAK KALSAN!!!

O zaman belki yolumavirgul.gif hayatıma devam edebilirim.

Senin içinde olduğun bir dünyada sen yokmuşsunvirgul.gif seni deli gibi özleyen ben değilmişim gibi yaşamak en zoru.. Daha ne kadar her gün azalan bir umutlavirgul.gif daha ne kadar bir yerlerde beni izliyormuşsun gibi yaşanır.. Daha ne kadar bu CAN acısıylavirgul.gif bu kanayan yarayla devam edebilirim? Bedenimden kaçmak için çırpınan yüreğimi; daha ne kadar duymazdan gelebilirim..?

Senli günleri hatırladıkça; hala gözlerim doluyorvirgul.gif içim acıyor... Yağmurla geldiğin gibi yine yağmurla gidişin gitmiyor gözlerimin önünden. Kendimi zamanın akışına bıraksam da; bir gün yollarımızın yine kesişmesi umudunu içimden atamıyorum..

Birbirine ait iki yüreği birbirinden ne kadar uzağa da sürsen
Ne kadar uzak zamanların içinde de kaybetsenvirgul.gif
Dönüp birbirlerini bulmadan soluk alamazlar.
Şimdi değilse yarınvirgul.gif
Yarın değilse bir gün...

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 417 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 417 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Mutlumusun Şİmdİ........ €BeRimSin 5 869 04-12-2022, Saat: 11:52 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 478 04-12-2022, Saat: 10:55 AM
  Şimdi bu satırları ertelenen gözyaşlarım aksn diye yazıyorum eRCi 13 920 04-12-2022, Saat: 09:59 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:00 AM