:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne Kadar Sevemiyorsun Beni?
Hasretiim
Bir karar versen diyorum. Ne istiyorsun? Bendenvirgul.gif kendinden ne bekliyorsun?
Adın ne senin? Sevgili misin? Sevilebilir misin?

Ne Kadar Sevemiyorsun Beni?
Hem bu kadar çok sevmek isteyipvirgul.gif hem benden bu kadar nefret etmeyi nasıl becerirsin? Egonuvirgul.gif erkekliğini yaralıyorum. Ne zaman karşına geçsemvirgul.gif tırnaklarını çıkarman bu yüzden olmalı!

Hayalindeki kadın ben değilimvirgul.gif olamam da! Sen bir heykeltıraş gibi yontarak şekil vermek istiyorsunvirgul.gif ben o çamur değilim. Senden önce kesildimvirgul.gif biçildimvirgul.gif figürüm tamamvirgul.gif fırına bile verildim.

Yanarakvirgul.gif kavrularak buldum şu halimi. Gözümün kenarına senden önce gelip oturdu çizgiler. Bütün biriktirdiklerimle ezdim kalbimi. Seçtiklerim ve yaşadıklarım kadarımvirgul.gif aslına bakarsan onlarsız bile çok fazlayım.

Bu dünyaya bile alışamamışken ruhumvirgul.gif seninle anlaşamamışız; çok mu? Kendimi acıtarak öğreniyorum hayatı. Rendeleniyor elimvirgul.gif kolumvirgul.gif bacağım. Sınadıkça Yaradanvirgul.gif bileniyorum.

Sen biraz vazgeçsen egonun büyüklüğündenvirgul.gif bu kadar kendini ispat etmek derdin olmasa meselavirgul.gif kabullenebilsen; güzel olurduk belki yan yana!

Her ne kadar şeklimi almış olsam davirgul.gif belki bir çiçek deseni eklerdin üstüme. Biraz renklenirdim. Öğreneceklerimiz vardır mutlaka birbirimizden.

Bir adım sen gelsenvirgul.gif iki adım benvirgul.gif buluşsak sana yakın bir yerde. Madem bu kadar kuvvetli kimliklerimizvirgul.gif sınırlarımızı aşmadan sevsek kalplerimizivirgul.gif olmaz mı? İktidarıvirgul.gif güç savaşını bir kenara koyupvirgul.gif birlikte çoğalsakvirgul.gif olmaz mı?

Bu söylediğim diğerinden daha zorvirgul.gif değil mi? Kaptırıp gitmek varken alışılmışavirgul.gif bunca uğraşa kimin hali var?

Boş ver hepsini! Senvirgul.gif içindeki o korkmuş çocuğu saklayan kocaman adamvirgul.gif ben yalnızlığını gizleyen güçlü kadın; yaşar gideriz kendi yollarımızda. Belki de hiç gelemeyiz bir araya çünkü göz göze gelince ayna oluyoruz birbirimizevirgul.gif ayna!
Ara
asi_ve_mai
eğer almışsa bir yürek şeklini.. birde fırınlanıp pişirilmişse...
o yürek aşka doymuş demektir ve bir motif bile eklemeye kalksan çizildiğinden şikayetçidir...
başka bir yürek o kabın şeklini alması için şekli veren olmalıdır...
yoksa küp çekline dikdörtgeni sığdıramazsın...
bu da sevebilme ihtimali bitmiş bir şekil demektir...

yüreğine emeğine sağlık güzel paylaşım...
Ara
Hasretiim
Okuyan gözlerine Saglik ..
Ara
>>€C€<<
ayyyyyyy çok güzel yaaa...........TşKLéR:=)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 378 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Seni Seviyorum....... s?ylemesi ne kadar kolay de?il mi ? Karatas 2 462 04-13-2022, Saat: 12:59 AM
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,555 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  **Bu kadar Sevmedim Ki** MasaL_perisi 13 1,050 04-12-2022, Saat: 12:59 PM
  Sen Varken Ne Kadar Uzagım ki Sana .. eRCi 16 582 04-12-2022, Saat: 11:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:07 PM