:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Git. Fazlası Aşk'a Girer ~
Hasretiim
Bitiyor zaman
Tüm saatler kum saatinin içinde birbiri üstüne yığılıyor Sahte mutluluklar giyiniyor sözcükler Sen-ben savaşında imtiyazsız
yarınlara bugünden açıyorum gözlerimi Savaşacak kadar bile yakın olmayışımızı bilirim Bilirimvirgul.gif acı verişindir bu kadar sözcük dizdiren

Ömrümü ömrünün ardında sürüyen

Aynaları kırıldı mutluluğumun Söz dinlemeyen yanımı artık çok iyi tanıyorum Ayağım takılıyor bir acıya ve yokluğunun üstüne düşüyorum

Hala üşüyorum

İğne deliğinden geçiriyorum sevdayı Sen oluyor nakışımın adı Bir an sen oluyorum anlayışsızvirgul.gif vurdumduymaz Sonra bana dönüyorum Bak hala ağlıyorum Harf harf işlerken kelimelerimivirgul.gif şimdiden yerleştiriyorum acılarımı parmaklarımın ucuna Son düşen cemreyi de ayırıyorum payıma
Kapatıyorum gözlerimi Hadi git yârvirgul.gif geldiğin gibi Acıttığın yerden tüm acılarımı da topla git hadi

Anlamadım yâr

Sen mi yâr olmadın yoksa ben mi yarenlikten uzaktım? Hangi kıyıya vurmuştu aramızdaki eksik o taş? Hangi
şarkı sözlerida yarım kalmıştı notamız? Hangi satır içine sığdırabilmişti de seni; sen bulunmazım olmuştun?
Ah yâr sana bağlamazsam sözcüklerimivirgul.gif hep anlamsızlık oluyor yüreğimin dili Sana bağlandığında da gözyaşına paralel oluyor Yokvirgul.gif mu önümde senden gayri gidecek bir yol?

İçim yine aynı mısra´ları tekrarlıyor
Yamaçlarımda senli güzel düşerim var
Ama düşlerime damlayan zehir de sensin yâr

Bulamadım yâr

Seni bu kadar ararken kendime bir mutluluğu da bulamadım Zamandan bir bir çalıp saatleri sızlayan yanlarıma kattım Ben acıyı
aşka yama yaptım Hafife almadım duyguları Kuytu köşelerde ölümüne besledim sevdayı

Acıydı bildiğim aşkın ön adı

Hiçbir şehre sığmadı yüreğim
İstanbul sen de yüreğimi ayaklarına doladın
Ve sen düştün ben kanadım
Ezildimvirgul.gif yarama yine koskoca bir kenti bastım

Büyük bir uykudan ibaret sandım satırlarda yaşamayı Kelimeleri vurdum kumsallara Canımı ağrıttım ardında Ve bir taş daha attım içimin karanlık dehlizine Hüzün meskenine kilitli
aşk hangi makamı kabul ediyordu ki sözlerine? Hangi yaram düşlerimi sana vurduğumda acı damlatmıyordu?

[SIZE=5]Gerçeğimde olmayan yâr gönlümden git!

Hadi git!

Ben sarsılan bir şehrin enkazı olmaya razıyım
Benvirgul.gif yine kâbuslar saklarım yatak başlarımda
Ve sana şiirler biriktirmekten vazgeçerim
Sessizliğimin sesini dinlerim bir sonbahar sabahında

Bazen sonucu ne olursa olsun çekip gitmek gerekir

Bazen aşk için aşkından vazgeçmek gerekir[/SIZE]
Ara
asi_ve_mai
arkanı dönüp çekip gitmek..
kaçtığını düşünürler.. düşünsünler boşver...
çünkü mutlu olması için senin olmaman gerekir...
çeker gidersin..

emeğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bundan fazlası fazladır sana.. acemhe 0 335 05-28-2010, Saat: 01:36 AM
Son Yorum: acemhe
  AşkA SiTem Yada FAzlası.. RooDRonneR 1 363 05-09-2010, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: zeynepkara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:23 AM