:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?l?m?ne Sevmek B?yle Olurmu?..!
ROSE
Sad Kalbinizi verecek kadar sevdiniz mi birisini ? Gercekten soruyorum, sevgilinizin kalp nakline ihiyaci olsa, s?rf o yasas?n diye vere bilir misiniz kalbinizi ?Zengin genc k?z kalp hastas?d?r ailesi k?z? kurtarmak icin seferber olmustur. Tek yok kalp naklidir ama nereden bulunacak ?Gazetelere ila verilir ama hic bir yanit gelmemisti.Genc kiz hastane odasinda gunden gune solmaktadir.Ailesi istemedigi icin ayrilmak zorunda kaldigi yoksul sevgilisini dusunmektedir. Delikanli param yok ama sana sevgi dolu bir kalbim var , demistir zamanin da genc kizin da istedigi budur ama lanet olasi para ay?rm?st?r ikisini.Oysa simdi genc k?z?n kurtulmas? icin para c?z?m olam?yor dur .Sevgilisini dusunmeye devam etmektedir kiz.Ayrildiklarindan bu yana 5 yil gecmistir. Kim bilir, belki de evlenip coluk cocuga karismitir, diye dusunmektedir.Genc k?z bunca yil baska hic kimseye acmamistir kalbini.Sevgilisi yaninda olsa,hastalik daha da dayanilir olacaktir.Ama yoktu zaten artik olumde umurun da degildi genc k?z i?in, Sevgilisini bir tek kez gormek istiyordu sadece. ?lmeden ?nce sadece bir tek kez....Birden babasi girer odaya m?jdeyi verir. Aranan kalp bulunmustur. Genc k?z ameliyata alinir, o gece hayatini kaybeden bir gecin kalbi nakledilir. genc kiz iyilesir ve evine d?ner.Eve d?nd??? zaman kapinin onunde bir zarf bulur heyecanla zarfi acar ve okumaya baslar, SEVGiLiM,senden ayrildiktan sonra bir kalbe iki sevginin s??mayacag?n? bilmedigimden ne bir kimseyi seve bildim, ne de kimseyi baka bildim.Her g?n?m di?erinden daha da zor gecti, c?nk? her gu?n ?zlemin daha da art?yordu. Her gece seni d???nd?m sabahlara kadar.sensizlige lanet ettim, uykulari haram ettim kendime. Ve bir gun her seyi degistircek bir firsat c?kt? ?n?me.Bu firsati degerlendirdim. Senden cok uzaklara gittim, ama artik her gece senleyim. sana hep s?z?n? ettigim, kalbime iyi bak olur mu ? ??nk? g?z yaslarimla, ad?n? yazd?m ona.Seni senden bile cok seven bir sevgi var kalbinin icinde . S?MD? HER GECE SEN?NLEY?M SEVG?L?M....
Ara
HayatYasam
bile cok seven bir sevgi var kalbinin icinde . S?MD? HER GECE SEN?NLEY?M SEVG?L?M....

Y?re?ine Sa?l?k ?ok GzeldiConfusedmiley24:
Ara
ROSE
teşekkür ederim arkadaşım sende sağol....
Ara
MasaL_perisi
Te?ek?rler Rose
Y?re?ine sa?l?k
?ok g?zel bir payla??m
129b12b269.gif
Ara
ROSE
Rİca Ederİm Perİ Sende SaĞolasin ..SmileSmile
Ara
gurbetci
SadSad keske buna degecek birini sevebilsem....
cok güzeldi gercekten sagol canimWink
Ara
ROSE
rica ederim canım ...inşallah bi gün öyle birini çok seversin canım hatta ona değecek birini ....
Ara
gurbetci
canim benim cok sagol aslinda varda hemde gercekten degiyo ama neyseSmile
Ara
ROSE
mutluluklar dilerim canım size ALLAH herşeyi gönlünüze göre versin canım...
Ara
gurbetci
canim benim sagolSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir ütopyadır SENİ SEVMEK......(01:15) CeYDa HaNDe KeSiM 13 722 04-13-2022, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Sevmek İstemiyorum Artık ... Mızmız_Prenses 3 402 04-12-2022, Saat: 04:02 PM
  Beklentisiz Sevmek... ! MorciveT 15 595 04-11-2022, Saat: 04:07 AM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 707 04-08-2022, Saat: 08:00 AM
  Seni Sevmek mscxcs 3 348 04-07-2022, Saat: 10:19 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:49 AM