:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu mutluluk artık mazide kaldı
sıla
01.jpg

02.jpg

[SIZE="3"]Son olarak 'Yok Böyle Dans' adlı programa yarışmacı olarak katılan ünlü sunucu Foster, bir çocuk annesiydi. Polis, Defne Joy Foster'ın ölüm nedenini araştırıyor.

Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979'da Sinop'ta doğdu. Annesi Türk, babası Amerikalı olan Defne Joy Foster, ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulu'nda okudu. İlk olarak Kral TV DJ'yi olarak ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Ardından dizi oyunculuğuna başladı. Uzunca bir süre Sihirli Annem adlı dizide Eda karakterini canlandıran Foster, tv8'de yayınlanan Bir İş İçin Lazım adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sundu.

Foster, Ruhsar, Beyaz Yalanlar, Sihirli Annem, Selena, Hayal ve Gerçek gibi dizilerde de rol almıştı.

Bunun dışında bir TRT programı olan Çeyiz Şov'u da sunan Foster, son olarak Yok Böyle Dans adlı programda yarışmacı olarak katılmıştı. Foster, yarışmadan geçen hafta elendi.

2008'de İlker Yasin Solmaz ile evlendi. Bu evlilikten 13 Haziran 2009'da Can Kılıç adında bir oğlu dünyaya geldi.

Foster, geçen hafta yarışmadan elenmiş ve bunun nedenini de "Bebeğim bir süredir hasta. Geceleri uyutmuyor, onun için yeterince çalışamadım" diyerek açıklamıştı.

SOLUNUM YETMEZLİÄžİ YA DA KALP KRİZİ OLABİLİR

Foster'ın ölümüne ilişkin olarak Kadıköy'deki dairede incelemeler sürüyor.

Alınan bilgiye göre, Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster'ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı binaya geldi.

Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin, buradaki incelemeleri sürüyor.

Bu arada, astım rahatsızlığı olduğu öğrenilen Defne Joy Foster'ın, dün gece arkadaşlarıyla eğlendikten sonra arkadaşı Kerem Halit Altan'a ait bu eve geldiği öğrenildi.

“Solunum yetmezliği” ve “kalp krizi” sonucu öldüğü sanılan Foster'ın, kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsiden sonra anlaşılacağı öğrenildi.[/SIZE]
Ara
sıla
İnanılmaz... Şaka gibi... Şoktayım... Allah'tan ailesine sabır kendisine rahmet diliyorum.. boğazıma bir şey düğümlendi ne yiyor ne içebiliyorum hayat ne kadar da boş... sağlıklı aldığımız her nefesin kıymetini bilmeliyiz..
Ara
history
Of ,gerçekten aynı duyguları paylaşıyorum,çok üzgünüm.Üzerine yıldızlar yağsın.Mekanı cennet olsun,ailesine sabılar yaRabbim.
Ara
PCKoPaT
İnnâ lillah ve inne ileyhi raciûn.

Allah rahmt eylesn =/
Âh be.
Ara
asi_ve_mai
inanılmaz...
ölümün şah damarımızdan daha yakın olduğunu unutmasak keşke...
nerede nasıl ve ne zaman geleceği hiç belli olmuyor...

allah rahmet eylesin...
yakınlarına sabır versin...
Ara
PCKoPaT
Asi_ve_mai,

Çok doğru söylemişsin.

Ölüm ensemizde. Ve ne yazık ki sadece ölüm haberleri aldığımızda hatırlıyorz ölümü.
Âh be.
Ara
sıla
en acı olanı da ani ölümler.. ne olursa olsun insan sevdiğine ölümü yakıştıramaz hazırlığı da olmaz ama amansız bir hastalığı olur hani bilirsin hasta da böylesi... Allah ailesine sabır versin bizler bu kadar üzüldüysek onları düşünemiyorum... ayrıca çok gençti ve genç bir anneydi 2yaşında bir bebeği var annesini hiç tanımadan büyüyecek ve o oğluyla ilgili hiç birşeyi göremeyecek.... ahhh ahhhhh... giden gitmiş ne desek boş...
Ara
MeLeksi
ALLah Rahmet EyLesin Yakınlarına SabırLar versin Sad Sad
Ara
acemhe
Allah rahmet eylesin.. Ailesine ve sevdiklerine sabır versin Rabbim.. Çok üzücü gerçekten inanılmaz.. Duyduğumda şaka sandım ölümü yakıştıramadığımdan.. Ama ölümün şakası yok malesef.. Sevdiklerinize sıkıca sarılın ölümün ne zaman kime geleceği belli olmaz.. Bugün daha iyi anladım.. Geç kalmayalim yapamadıklarımız için..
Ara
DummeN
Genç, yaşlı , çocuk tanimiyo iste ..:/
Allah rahmet eylesin..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Misty Direkte Kaldı :)) hulleci 1 343 04-08-2022, Saat: 04:17 AM
Son Yorum: wildfang
  Prezervatifler Elde Kaldı :)) hulleci 1 337 04-08-2022, Saat: 03:57 AM
Son Yorum: wildfang
  Fotoğrafta kalan mutluluk Hasretiim 0 507 11-06-2010, Saat: 11:03 PM