:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sessiz ve sensiz
MaSaL
1234dx7.jpg

SESSİZ VE SENSİZ

Zifiri bir karanlığın içindeyimnokta.jpgİlk defa bir sıcaklık hissettim yüzümde…Anlayamamış bir ifade ile baktım kendimenokta.jpgMutlu değildim ve ağlamıyordum yada öyle sanıyordum bedenimdenokta.jpgSonra farkettim ki; ilk defa istemeden gözlerimden akan yaşın sıcaklığıydı bunokta.jpgBırakmak istedim kendimi birannokta.jpgSonra hırçın bir tavırla "Hayır" dedi yüreğimnokta.jpg

Çünkü yılların yıkılmaz bildiği, yılların çökmez, yıpranmaz bildiği, kral bellediği ben şimdi bir nefes alıp vermekten acizdim aslındanokta.jpg

Bırakamadım kendimi…Yıllar boyu hayatın kendini kandırdığı oyununu bozmak istemedim belkidenokta.jpgTuttum kendiminokta.jpgBırakmayı öylesine istemiştim ki ama olmadınokta.jpgBıraksaydım yılların mucizesi, bir narin kumaş gibi olacaktı hayatın gözündenokta.jpg

Derin bir nefes aldım ve çektim içimi sessizce ve sustumnokta.jpgYürümeye başladımnokta.jpg Sessiz ve sensiz karanlıkların içine… Kim bile bilirdi ki o karanlığın denize bakan bir miladorun önüne çıkabileceğininokta.jpg Miladorlar öylesine umutsuzdu ki bu gece sanki denize isyan ediyor gibiydinokta.jpg

Üstüne çıktım ve aşağıya bakmaya başladım yavaş yavaş yaklaşıyordumnokta.jpgHer adımımda sevdiklerim aklıma geliyordu tek tek Ne vardı ki beni hayatta tutan yada ne varki beni bir kez olsun gülümsetebilen… yaklaştıkca canım yanıyodunokta.jpg

Sonra son bir kez olsun bakmak istediğim dünyadaki tek sevdiğimenokta.jpgbaktıkca canım yanıyordunokta.jpgnokta.jpg söyleyemediğimden mi yoksa hissetiklerimden mi yanıyordu anlamıyordumnokta.jpg Sesini duymayı ona veda etmeyi istiyordumnokta.jpg sonrasında ise usulca çekip gitmek hayattannokta.jpgMiladorlardan aşağıya bakıyordum ve ayaklarım boştaydı artık minik bir hareketim ile boşlukta kaybolup gidecektim belkidenokta.jpg Telefonumu elime aldım ve aramak istedimnokta.jpg Ulaşmak ve son kez ona "seni seviyorum" demek istedim ama olmadı… canım yanıyordu…

Arkasından bir minik bir melodi kıvamında aktı kulaklarımda bütün sevdiklerimin sözleri ve son bir gayret ile kalktım ayağa ve bir kez daha olmadınokta.jpg

boşluğa bırakamasamda kendimi sonsuzluğun derinliklerindeyim artık

sessiz ve sensiz burasınokta.jpg bir ölümün içindeki yaşam gibinokta.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 393 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Yürüyorum Sensiz..! ÇiLeK 6 439 04-13-2022, Saat: 09:57 PM
  Suskunum, Sessİz Ve Hatta Soluksuz ÇiLeK 9 500 04-13-2022, Saat: 04:48 AM
  Birgün Daha Geçti Sensiz... eRCi 4 322 04-11-2022, Saat: 05:08 AM
  Sensiz GünLerimde...GözLeRim Kan AğLaR... €BeRimSin 10 1,053 04-09-2022, Saat: 08:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:01 AM