:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artık özlemeyeceğim seni...
acemhe
Artık senli hayallerle ısıtmayacağım yüreğimi. Derinlerimde bir şeyler acıtmayacak benliğimi. Dilimden bir türlü düşmeyen ismini ise hiç duymayacak kulaklarım. Ağlamayacağım hatırlatıpta gidişini.
Artık özlemeyeceğim seni...

Hadi şimdi git! Yolun açık olsun sevgili.Hadi durma git! Umutlarımın katili.Gönlümün hakimi müebbet hapse mahkum edecek sözlerini.Vicdanınaysa söze hacet yok lakin kendi karar versin şimdi...

Zaman yaralarımı sarmak yerine tuz basacak belki.Sakın üzülme gençliğimin güle benzeyen dikeni.Bakışların aldatamayacak sevgimi.Kan dökmeyecek yaşlarım ardına bakmadan gidişine...

Söyledim ya sevmeyeceğim kömürden daha kara gözlerini.Hele ki yalanlarını hiç hatırlamayacağım.Evet,beraber düşlediğimiz o rüya gelinliği de giyemeyeceğim.Üzeri tutamadığın sözlerle kirlendi...

Senin olamayacağım ve kimsenin nihayetinde.Merak etme zamanla unutursun el ele körfezin sularına serdiğimiz şiirleri.Unutturur elbet bir başkası utangaç,masum buselerimi.Sen darmadağın anılarımın sitemi.Perişan gözlerimi de al yanına çünkü görmeyecek senden başka kimseyi...

Kalbimi de al ellerimle birlikte.Senden başkasına dokunmayacak,senden başkasını sevmeyecekler.Ama unutma rüyalarımın çirkin süprizi.Biz bundan sonra seni de sevmeyeceğiz ki!...
Ara
PCKoPaT
Alıntı:Unutturur elbet bir başkası utangaç,masum buselerimi
Unutturur elbet..
Âh be.
Ara
acemhe
Smile
Ara
asi_ve_mai
gerçekten söz geçirebilecek misin...
özlemeyeceğim derken hala yüreğinin onu özlediğini bile bile...
aklı isyanlarda oluyor her daim insanın ama yüreği kanamıyor mu...
bir tatlı sözü aklına gelince nabzın yüksel miyor mu_?
işte söz geçmiyor funda söz geçmiyor...
emeğine sağlık güzel yazı...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 393 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,008 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 874 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 527 04-14-2022, Saat: 12:28 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:38 PM