:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gece gece aşk
love
aşkın tanımı yapıldı mı şöyle evet aşk böyle dedirten bir tanım ? ben bilmiyorum açıkçası..

nefes almamın sebebi ? belki seni görürüm rüyamda diye uyumam ? bir sokakta dolaşırken senin de oradan geçmiş olabilceğini düşünüp durduk yere gülümsemem..ordan seninle geçmek istesem..

daha çok şey istesem yüzsüz olsam da seni hep yanımda istesem...hiç sıkılmasam..hep sevsem sende hep sevsen.. sabahlara seninle uyanabilsem ? istediğim an sesini duyabilsem ? özlediğim anda sarılabilsem ? kıskansam seni abartmadan ? şımarsam sana çok kızdırmadan ?

ne o çok mu basit geldi bu hayaller sana...o kadar basitse gerçekleştir hadi...

beni gördüğünde sende elektrik çarpmışa dönsen..aradan kaç yıl geçse bile yapabilir misin bunu ? ben yapıyorum..ilk günden bu güne kadar..farkı yok senelerin geçmesinde....gene sensizdi gene sensiz..

senin için neler yaptığımı neler düşündüümü kaç gece uyuyamadığımı kaç kez ağladığımı bilsen ne dersin ? gülüp geçer misin yoksa elimden mi tutarsın?

keşke bilebilseydim ..bir yanım sana öyle çok güveniyor ki gel dünyanın bir ucuna gitçez desen koşa koşa gelir...bir yanım sana öyle kırgınki inanamıyo sözlerine güvenemiyo..kavga ediyolar içimde senin için..

bana öyle çok şey bıraktın ve aldınki...umutlarımdan aldın..sevgimden aldın..aklımı aldın ve bunlara karşı sadece kırık bir kalp,gözyaşı bıraktın..

şimdi bunu okuyan sanır ki birlikteydikde ayrıldık..yok arkadaşlar yok ...keşke öyle olsaydı ..kötü anılar olurdu ama güzel anılarda olurdu..onun beni sevdiğini bilirdim en azından..

not: yazar değilim sonuçta gecenin bir köründe de pek edebiyat yapamadım affola..telafi ederim isterseniz...beğendiyseniz teşekkürler beğenmediysenizde canınız sağolsun..kendimce küçük bir dertleşmeydi..iç dökme...siz beni tanımıyorsunuz bende sizi onun rahatlığı belki..birde siteye bir girip bida uzun bi süre hiç girmedim..onun bunun arasında bi duygusuza vakit ayıramadım...unutturmamak adına küçük bir konu yazıyım dedim..iyi geceler
Ara
history
Hiç birimiz yazar değiliz,duygularımızı,hissettiklerimizi,yaşadıklarımızı hasbel kader karalıyoruz.Bizle olman,duygularını paylaşman harika,yazdıklarında süper...Duygularına sağlık arkadaşım...teşekkürler.
Ara
love
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hiç birimiz yazar değiliz,duygularımızı,hissettiklerimizi,yaşadıklarımızı hasbel kader karalıyoruz.Bizle olman,duygularını paylaşman harika,yazdıklarında süper...Duygularına sağlık arkadaşım...teşekkürler.

teşekkür ederim Smile aslında daha güzel yazı yazıyodum ama vakit kötü Big Grin
Ara
history
Çok haklısın vakit çok geç, kendine haksızlık etme güzeldi,daha güzel yazarımda ısrar ediyorsan...yaz mutlu oluruz....
Ara
love
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok haklısın vakit çok geç, kendine haksızlık etme güzeldi,daha güzel yazarımda ısrar ediyorsan...yaz mutlu oluruz....

o kadar çok haksızlık yapmak isteyen insanlar varken ben kendime haksızlık etmem..teşekkür ederim tekrar.başka zaman başka yazılarla gelirim gene Smile ..senide uyku tutmadı galba ?
Ara
MeLeksi
bence çok samimi ve içten bi yazı olmuş Smile tşkler
Ara
love
MeLeksi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence çok samimi ve içten bi yazı olmuş Smile tşkler

teşekkürler Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 528 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 342 04-13-2022, Saat: 01:19 AM
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 502 04-12-2022, Saat: 11:50 AM
  Bu GECE... ROSE 6 412 04-09-2022, Saat: 04:44 PM