:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilimsel Gerçek:Aşkı Kadın Başlatır!
MaSaL
Aşk hiçbir zaman erkek tarafından başlatılmaz. Erkekler, biyolojik olarak güzel olana yönelir ve seçimi kadınlar yapar.

Aşk kavramı kadın ve erkekte ergenlik çağlarında başlıyor. Sevgi kavramı ise kişinin kendisini “Ben kimim, neyim, neden dünyaya geldim” gibi sorularla tanımaya başladığı 5 yaş sürecinde ortaya çıkıyor.

ERKEÄžİN KRİTERİ YOK!
Sinyalleri kadınların gönderdiğini ve daha sonraki sürecin erkek- kadın ilişkisi içinde gelişiyor. Eş seçiminde erkeğin kendisine özgü kriterleri yok. Erkek, biyolojik olarak güzel olana yöneliyor. Çocuğunu en sağlıklı şekilde taşıyacak, besleyecek, doğuracak ve bakacak kadını arıyor.

Kadın ise bu durumda özgül durumda. Belirli bir sisteme göre ölçüyor, tartıyor ve iyi partneri seçmeye özen gösteriyor. İlk olarak erkeğin kokusunun kendisine uygun olup olmadığına karar verip daha sonra görüntüsüne dikkat ediyor. Zeka ise, güvenilirlik, iletişim, erkeğin kendinden mutlu olması kadınların aradığı özelliklerden. Kadın için ise cinsellik son sıralarda.”

Ayrıca erkek, karşı cinse agresif tutum ve davranışlarla kendisini göstermeye çalışıyor ve kadını bu durum vücut dilini kullanarak erkeği kendisine çekmek istediğini ortaya koyuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İllere Göre tuhaf ama gercek olaylar dagılımı sponge_bob 1 365 04-13-2022, Saat: 01:45 AM
Son Yorum: wildfang
  B?r Kadin Ve Erkek Nasil Mutlu Ed?l?r? Karatas 2 692 04-12-2022, Saat: 08:19 PM
  Beyniniz kadın mı, erkek mi? TEST Stinq 3 421 04-08-2022, Saat: 07:48 PM
  Gercek Olaylar..............????????? >As!_M€L€q< 1 306 04-06-2022, Saat: 12:11 AM
  B?r Kadin Nasil Mutlu Ed?l?r? ezoo20 11 1,136 04-04-2022, Saat: 01:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 07:22 PM