:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şizofrenik Sancılar :D
PCKoPaT
Alıntı:* Dolmuş şoförüne tüm para uzatınca dikiz aynasından bakan o anlamlı iki göz, hayat boyunca yenilmemiş küfürlerin özetidir.

:yikildim: Big GrinDBig Grinddd
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Sevdiğini serbest bırak. Dönerse senindir, dönmezse ebenindir, zıplıyorsa delidir, çömeldiyse dokunma.*

Bu var mıydı içlerinde Big GrinDdd
Âh be.
Ara
DummeN
yoktu güzelmiş Big Grin yaz yaz Big Grin
Ara
PCKoPaT
efendi olacaksın. efendilik iyidir, her zaman prim yapar. bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı! olay yüzükte mi? hayır efendilikte..

sevgilisi olmayanlar asabi olur derler. kim asabi olum, ben mi? sen kime asabi diyosun? kim uyduruyo lan bunları?

Alo 171 Sigara bırakma hattını aradım. Operatör sigara molasında dediler... İşte hizmet arkadaş...

Ayak serçe parmağımı biyere çarptığımda hayatın çok kısa olduğunu ve barış içinde yaşanması gerektiğini farkedip ağlıyorum.
Âh be.
Ara
DummeN
Ayak serçe parmağımı biyere çarptığımda hayatın çok kısa olduğunu ve barış içinde yaşanması gerektiğini farkedip ağlıyorum.
:yikildim:
Ara
PCKoPaT
Hürrem ve Caroline' den de anladığımız üzere erkeğin kalbine giden yol bozuk Türkçeden geçer.

Asıl anyştaynlık hoca sana soru sorduğunda, sorunun cevabını bilen arkadaşlarının dediklerini anlayabilmek için dudak okumayı öğrenmektir.
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Japonyada hırsız yakalayan bi robot icat etmisler

Amerikada; 5 dakikada 118 hırsız yakalamıs

Ingilterede; 5 dakikada 80 hırsız yakalamıs

Italyada; 5 dakikada 50 hırsız yakalamıs

Turkiyede; 5 dakikada robotu calmıslar
Âh be.
Ara
PCKoPaT
Kum saati var, su saati de var ama çimento saati olmadan duvar saatine nasıl geçilmiş anlamıyorum Big GrinD

Birine "Mal."dediğm gün bana "Lafını geri al." derse ona "Verilen mal geri alınmaz." diyeceğim. İşte o gün en mutlu günüm olacak :yikildim:

Tenefüste uyuyakalınca, "Abi kalk derste uyursun" diyen arkadaşlarım var. Sonra bu çocuk neden böyle. Big Grin

Gün gelir de eski sevgiliden intikam almak istersem bunu onu unutmuş gibi davranarak yapmam. Giderim efendi gibi uçan tekmemi atarım. Biter. :yikildim:

Eski sevdiceğimin attığı boş mesaja 'bana bu kafan kadar boş sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim' dedim, ses yok. Gücendi zaar.:yikildim: :yikildim:
Âh be.
Ara
history
Alıntı:sevgilisi olmayanlar asabi olur derler. kim asabi olum, ben mi? sen kime asabi diyosun? kim uyduruyo lan bunları?
TükendimBig Grin
Ara
PCKoPaT
Kadını ne eski sevgilisi üzebilir ne de onun yeni sevgilisi. Ancak yeni aldığı elbisenin aynısını onun üzerinde görürse yıkılır

İtalya'da dev balina karaya vurmuş.Adamlar müzeye koyacakmış.Biz de olsa millet üstüne çıkıp hatıra fotoğrafı çektirirdi <3

Yazın bulduğumda sevineyim diye şortumun cebine 10 TL koydum günlerdir başka bir şey düşünemiyorum, aklım parada kaldı :yikildim:

Merhaba banyo yaptıktan sonra buharlanmış aynanın kenarından köşesinden saçını düzeltmeye çalışan kardeşim, merhaba sana.

Karanlıkta Lambayı bulmaya çalışırkenki hâlimi birisi görse duvarla sevişiyorum sanır. Big Grin

Selam ben sınav sırasında pet şişeden gürültülü su içen gıcık çocuğum. "makasım var ama evde" diyen kızla evlendik.

Karşıdan gelen tanıdık birini gördüğünüzde cep telefonunu karıştırıyorsa, o sizi daha önce görmüştür.

Tam evden kaçıyordum. Annemin, dısarı çıkıyorsan çöpüde dök demesiyle kendime geldim.

Ben küçükken astronot olmak isterdim, şimdi bakkala gitmeye üşeniyorum

Lidyalılar parayı bulmuşlar ama para üstünü unutmuşlar , sonra düşünmüşler düşünmüşler 'Sakız'ı bulmuşlar

Küçükken cırt cırtlı ayakkabıların cırt cırtlarını çapraz yapıştırdığımda kendimi dünyanın en artist kişisi zannederdim. Big GrinBig GrinDd

Süpermarketteki sırada huysuzluk yapan ısrarcı teyze ve açılmamaya yemin etmiş inatçı poşet, mükemmel bir ikilisiniz. Big GrinD

Bazen çok geç olur her şey için , bazen de erken. bazen de tam zamanı. zaten bu üçünden başka ne olacak ki ? sizde bunu okuyorsunuz şizofrenmisiniz nesiniz?

Arefin öğretmeni: Oğlum sen niye hiçbirşey yazmıyorsun? Aref: Çantamı açıp defterime bakmanızı istiyorum hocam Big Grin

Tüm koltuklar için akbil basarak otobüsü sevgilisine kapatmak -Bir öğrencinin yapabileceği en büyük jest

İş adamı edasıyla hergün mailini kontrol edip, facebooktan başka mail almayanlar toplansak hüzünlenip ağlarız.

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını, kafasıyla tuğla kırdığı halde kaplumbağaya çarpınca ölen mario'dan öğrendim.Big GrinD

Giden eski sevgilinin pesinden koşup onu geçtim, şaşırdı.

Cüneyt Abinin filminde bizans askeri olmak o filmde 5 kere ölmektir.

Senin seviyene dusmem kusura bakma dedi , sen hic asagidan yukari dusen birsey gordun mu dedim.. Sustu

Islak mendille Yüzünü Ellerini temizledikten sonra Ayakkabısını Temizlemeyen bizden değildir. ♥

Çalar saati susturabilirsiniz belki ama "Hadi kalk, kahvaltı hazır!" diyen annenizi asla.♥

Tencereden sıyrılarak yenen puding ile kasede yenen puding arasındaki inanılmaz tat farkını hepimiz biliyoruz.
Âh be.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:14 AM