:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Isimsiz yârim
MaSaL
Başladık mınokta.gifyeniden;yeniden çok sevmeye?Başladık mı yüreğim;onu inatla yeniden çok sevmeye?

Sen

bir başkasınınnokta.gifsen yüreğimde gizli…Fısıldayan bir arzu gibi…Başladık mı yüreğim onu soysuz bir sevdanın eşiğinden kurtarma çabasında kendimize ait bir sevdalı hâline getirmeye?

Anlamazsın…Evet anlamazsın yaneyse…Sen bir başkasına mısralarında yer verirkenben kanayan yüreğimde tahtından hiç indirmedim seninokta.gifhep öyle kaldınnokta.gifhep böyle bende kaldın…Bıkmadım hiçnokta.gifbir gün olsun “of!”diyemedim…Sözünü tutamadın yüreğimnokta.gifondan ayrı sevdalaranokta.gifondan ayrı bir hayata salamadın kendininokta.gifen fazla iki gün dayanabildin onsuzluğu ezberleyebilmek için.O yine anlamaznokta.gifgörmezduymaz ve de sevmez yanokta.gifaman boş ver sende gizli bir kördüğüm o…Böylesi de mutlu olmaya yeter…Başladık mı yeniden yokuşa sürülmüş sevdalara iplerimizi salmaya?Neden anlamadınnokta.gifneden anlamak istemedin?Neden isimsiz yârimneden?Seni seven bendim…Seni bu sevdanın içinde sarıp sarmalayankollayan bendim!Neden?Seni anlamamak mümkün değil…Çok seviyorsun onunokta.gifonsuz her yer çok karanlık öyle değil mi?Onsuz cehennemdesincennet nerede bilmiyorsunonsuz üşüyornokta.gifbuz kesiyoronsuz ölümü bile basit görüyorsunnokta.gifonsuz dünlerin de yoknokta.gifbugünlerin ve de yarınlarında.Onsuz neşen yoktadın yok tuzun yok!Seni anlıyorumçünkü bende sensiz böyle hissediyorum!

Sen iki kere öldün demiştim…Kıyamadım iştenokta.gifsana kıyamadım…

Tıpkı senin cananina kıyamadığın gibi isimsiz yârim;bende sana hiç kıyamadım…Gittikçe uzağa kayıyorumnokta.gifsana yakın olmak isterkennokta.gifsenden çok uzağa.Bunu yapmazsam yüreğim dayanamayacaknokta.gifsenin ölmene dayanamamnokta.gifyüreğim talan edilir de nefessiz kalırsam sen de öleceksin ve ben buna dayanamam!

SEN YAŞAMALISINnokta.gifSEN BENDE YAŞAMALISIN…!

Başladık mı yeniden gözyaşı dökmeye?Başladık ya yüreğim…Bu isimsiz yârim bedenimi ateşe verdikçenokta.giften de değil;yüreğimde yandıkçanokta.giftükendikçe bu masal hep devam edecek…Seni seven benimnokta.gifbendim!Lâkin hiçbir şekilde duymamalısın bu kelimeyinokta.gifartık çok geç…Yeniden yeni bir hayat başladı ikimiz için…Sen kısıtlı sevdandanokta.gifcananinı aramaya devam ediyorsunnokta.gifben yeni hayatımda yeni bir rol üstlendimnokta.gifseni çok sevdiğim hâlde çok sevmiyormuş gibi yapıyorum…İşim zornokta.gifçok zor…Kaçıncı seslenişnokta.gifkaç gecenokta.gifkaç sabahnokta.gifkaç haftanokta.gifkaç günnokta.gifkaç ay…Bendeki ömrün hiç bitmeyecek gibinokta.gifmevsimler boyu sürecek bir sevda…Anlamazsın…Sen ondasınnokta.gifo sende…Ben benliğimde yalnız seninle…Başladık mı yeniden acı dolu senaryolaranokta.gifüzmek istemiyorum seninokta.gifhiçbir zaman bilemeyeceksin artık seni senden çok sevdiğimi…Mutlu ol sen isimsiz yârim…

Bir günnokta.gifeğer bir gün o gelirsenokta.gifsana gelirse;cananinn yoluna düşerse sakın anma adımı hiçbir şekilde…Eğer anarsan düşerim yollaranokta.gifalmaya çalışırım aklınınokta.gifyüreğininokta.gifonu da yok ederim en güçlünokta.gifçok güçlü olan sevgimle.Canansıznokta.gifyârsıznokta.gifsevdasız kalırsın…

Sakın yapma bunu bananokta.gifoldu mu?Tamam diyorsan şimdi gideceğim;ama tekrardan sana gelmek için gideceğimnokta.gifbir kez daha hoşça kal isimsiz yârim…Anlamazsın ama;ben seni sensiz kaldığım her saniye sensizliği severek sevdimnokta.gifo da senin bir parçandı sanki…Sensizlik bile seni aratıyordunokta.gifsensizlikte bile sen vardın…Anlamazsın ya;anlayan birilerine sor ne demek istediğiminokta.gifanlatırlar belkinokta.gifya da boş ver anlama en iyisi…Yüreğime dokunuyorumnokta.gifher saat başı seni orada büyütüyorumnokta.gifküçüleceğine büyüyor bu aşk…Küçüleceğine büyüyornokta.gifona gideceğin gün;o gün…Bilmiyorum…İsimsiz yârim;ismini de gömdüm kalbimenokta.gifo çok sevdiğin kıskanır da söker içimden diyenokta.gif

korktum ne de olsa bana ait değilsinnokta.gifbana ait olmayanı istiyorum…

O yüzden kimse bilmesin seninokta.gifçok korkuyorum…

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Turkuaz sevdamın isimsiz mavisi eRCi 0 290 06-24-2010, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: eRCi
  isimsiz bir şehrin sıfatsız tarihine yazdım seni acemhe 0 302 06-10-2010, Saat: 02:11 AM
Son Yorum: acemhe
  ben Artık iSimsiz bir Adamı Seviyorum .. # Pè®iM§ii # 4 474 01-16-2010, Saat: 08:18 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  BeN aRTıK iSiMSiZ BiR aDaMı SeViYoRuM :: CiMCiMe :: 3 492 03-09-2008, Saat: 01:41 AM
Son Yorum: TutkuM
  isimsiz duygular eylülakşamı 2 502 07-19-2007, Saat: 03:54 PM
Son Yorum: deryalım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 06:58 AM