:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
duygusuz magazin ve gazete...
ciciKIS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw deme ?yle Big Grin Araba eksozu gibi ses ??k?yo Big Grin
nan alemsin sen ya :yikildim: Confusedmiley36:
Ara
ZiBiDi_RoMeO
artik onaylansin bolge temsilcilerini adminler ve gazete yayin yontmeni olarak ben seceriz istekliler 1. sirada oljakBig GrinBig Grin
Ara
w00w
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nan alemsin sen ya :yikildim: Confusedmiley36:

Alem buysa kral kim ? Big Grin B????? i?rencim :yikildim:
Ara
ZiBiDi_RoMeO
konu dişina aşiri cikiliyo arkadaşlar alinmayin ama.. 3 cvp hakkindan sonra susmak en mantiklisi deilmi?

daha henuz onaylanmiş bir son uc yok ve adminler karar verip gaz<ete cikartcaz

Big Grin
Ara
Leader
Güzel fikir. Bu fikri organize edersen iyi olur Romeo. Fakat bu bölge temsilcilikleri vs. zor iş gibi gözüküyor. Buluşmalar vs. ama gerçekten yapabilirsen çok süper olacak. Hadi bakalım. Bu konuda bir proje hazırlayıp detaylı bir şekilde bana özel mesaj atarsan forumda gerekli değişiklikleri co-admin ve moderatör arkadaşlarla birlikte tartışır, gereğini yaparız.

Kolay gelsin.
w00w
Onay geldi. Hadi hayırlısı Big Grin
Ara
ZiBiDi_RoMeO
tşklr arkidişler

o halde ben ekip kuruyorum... Smile)
Ara
ZiBiDi_RoMeO
evet

ilk once

FORUM

Duygusuz.com fisilti magazin gazetesi

BÖLGELER

GUNEY DOGU ANA DOLU

MARMARA

KARA DENİZ

İC ANA DOLU

EGE

AK DENİZ.

....................

herkes kendi bulundugu bölgeyi yazicak ve bölgesel organizasyonlarda herkes kendi böçlgesiyle ilgilencek.. arti gitme imkani olan katilmak isteyenler gitsinler....Big Grin

Bölgesel organize kisacasi.ç..

Duygusuz.com uyeleri bulnduklari yerlerde konser buluşma vs gibi aktivitelerde bulşunacak ve herkes birbirini tanicak..

Bu tanişmalar sonucu yapilan organizasyonlar resimlencek ve tum forum uyeleriyle paylaşilacak...

Kim nerde kim kimle bunlar acar muhabirler tarafindan ''mumkunse fotograf''larla suslenerek haber i Duygusuz gazetede verilcek ve yorumlar yapilcak..

Bölgesel organizasyonlarda senede bir kez buyuk buluşma yapilcak buna mutlaka bir sebep cikicaktir bir konser veya bir tatil esnasinda Smile

kisacasi forum un enleri var mutlaka...

devamli gunluk online kişiler...
herkes buraya geldigimden beri

kardeşden ileri bi bagla sohbet ediyor yorumlar yaziliyor....

kisacasi arkadaşlar benim demek istedigim
sanal i real yapmak...

dip not.

dana onceki deneyimlerime dayanarak

cok kez buluşma organize ettik...

gitarlarla sarkilar soyledik

tavla turnuvalari yaptik

bilikte tabu oynadik

okey oynadik...

daha bir cok aktivite ayda bir de olsa harika oluyo ben yaşadim o mutlulugu.. sizlerlede yaşamaya varim.. isteyenler bu fikri onaylarsalar bizlerle sanal i real e ceviririz Smile

dipdip not Big Grin

mesela ornek :

bri organizasyon yapiliyor.. ve kişi sayisi gelecek kişi sayisi 20 mekan bulunuyor.. anlaşmaya variliyor.. mekanda yiyecek icicek miktari belirleniyor uyeleri soyleniyor ve uyeler de kişi başina düşen poaradan bir kjuruş fazla vermeden gelip eglenip gulup dagiliyoruz...

bu genbelde 10 ytl yi aşlmayacak miktar olarak belirleniyor arkadaşlar...

isteyenler geliyor.. foto video ve roportajlar yapilip sitedeki diger il ve bölgedeki a rkadaşlarla paylaşiliyo...

cok eglenicez cok Big Grin

geyik kizartmalarBig Grin vs herşey harike oljak

tolga gerekli aciklamam bu Smile umarim aicklayici olmuşumdur Big Grin
saygilairmla
by
zibidi_romeo
Ara
ZiBiDi_RoMeO
pardon iki kere yazmişim Big Grin bunu deişimBig Grin
Ara
tacs?zkral
hey sosyete k?z? sen evde s?cak yerde otururken biz sokaklarda turlay?p alemin nas?l oldunu ?reni yoduk ama sen umursamaz s?n ki sen s?cak yerdeyken ne yap?yo diye d???nd?n m? acaba d???ne menki c?nk? sen vefas?zs?n suskun cocuk memoli tacs?z kral
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? &amp;#963;ffl&amp;#945;&amp;#1095;&amp;#1080; 9 806 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 876 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 510 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 415 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,100 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 11:32 AM