:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yanl??lar? d?zeltelim ...
Firari Fırtına
Merhaba tekrardan ...

Unutulan bir konu vard? , onu yazal?m ?izelimde hangi y?nde yol kaltediyoruz durumumuz ne bilelim .

T?m forum ?yeleri okusun ve yorumlar?n? tek tek yaps?nlar l?tfen . ?retim diyoruz payla??m diyoruz ve ?iirler diyoruz , ama bak?yoruz hep ayn? hikayeler ayn? yaz?lar ayn? ?iirler . Oysa karanl?kda kalan o kadar g?zel ?iirlerimiz hikayelerimiz varki bunu sizlere anlatmas? bile inan?n sabaha kadar s?rer . Peki ?retim .. Kendi hikayelerimiz yada ya??yorcas?na yaz?lm?? kendi ilham?n?z nerde . yada ?iirleriniz . ?iir yazmak i?in ?air olmam?za gerek yok ki . Yada ne bilim hikaye yazmak i?in yazar m? olmak laz?m . Hay?r .

Y?re?imizde sevgi varsa e?er , ki o sevgi y?rekde t?kenmek bilmiyorsa kendimize ait payla??mlar?m?zda de?er bulacak ve forum ad?na g?zel bir ?al??ma olacakd?r . Nedir bu ? Hi?mi sevmediniz ? Hi?mi ayr?lmad?n?z ? Mutfakda banyoda hi?mi bir ?ark?y? m?r?ldanmad?n?z ?

18 forum ?yesiyim . ve son zamanlarda dikkatimi ?eken en b?y?k yanl?? copy paste y?ntemi ile yazar?n bile ad? verilmeden konu ba?l?klar?n?n a??lmas?d?r . Bende zaman?nda bu t?r hatalar yapt?m , yapmad?m de?il ama ?retim i?in mant??? kulland???m?zda g?r?nen o ki her?ey dahada g?zel oluyor .

Dahas? ne biliyormusunuz ? Burda bile benim 4 y?l ?nce yazd???m bir hikayem yer almakda ve bir t?k. bile yok . Yay?nlanmas? ho? ama insan yinede ?z?l?yor .

Umar?m ne demek istedi?imi anlam??s?n?zd?r .. Ben dahil hepimiz hatalar?m?z? d?zeltelim . Benimkisi sadece g?zellikler i?erisindeki bir sevda d?nyas? yaratmakd?r . Duygusuz olan duygulu insanlarla ..

Sizleri Seviyorum ...

Sevg ...
Son Noktam
Aydınlattının İçin Teşekkür ..
Ara
Firari Fırtına
Pek ilgilenen de yok zaten .. Konuyu silebilmek mümkün ise silelim ...
Leader
Konu çok faydalıdır. Kalmasını uygun görüyorum. İzninizle tabiki.
Firari Fırtına
Elbette kalabilir ...

Faydalı olduğu anlaşıldığı müddetce tabi ...

Sevg ...
Leader
bu konu ile ilgili düşüncelerimiz bir. Buna destek olmak için forumda Hikaye Uydur bölmü ve Makale yaz bölümü eklenmiştir.
Firari Fırtına
Yeni başlıkları gördüm , gerçekden iyi düşünülmüş ve yerinde açılmış . Tebrik ederim sizleri . Tabi inşallah düşüncelerimize katılımlar olur diye düşünüyorum .

Sevg ...
Leader
umarım yakında örf ve adetlerimizi ve Türk dilimiz içinde bir kampanya başlatacağız. Daha önce dilimizle ilgili kampanyamız başarısız oldu. Umarım bu sefer yapabiliriz.
Firari Fırtına
Gerekli çalışmaları ön plana çıkartın gerisi kolay Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yanl?zl?k .... Firari Fırtına 4 636 10-04-2006, Saat: 07:07 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Beni Yanl?? Anla isyanbitmez 23 1,659 08-28-2006, Saat: 12:26 PM
Son Yorum: YARGIÇ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:37 PM