:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şimdi kendimi arıyorum , vurdumduymaz Aşk'larda ...
MeLeksi
nnnjl0.jpg

Sen gittin serüvenlerim bitti Gözlerim ararken alıştığım yüzü,tarif edilmez duygularda arıyordum seniİlk kokun kayboldu güle çalan kokunSonra ellerini çekip aldın benden ,bense senin ellerinin olduğu yerde saklıyordum ellerimi Çünkü orada sen vardın Senin ellerin benim ellerimdi

Sen gittin serüvenlerim bitti Gözlerin yoktu ,sevdiğini haykırırcasına bakan yeşil gözlerin Yeşilin bütün tonları da anlamını yitirdi gitti seninle beraber Bahar rengini kaybetti ben hayatımın anlamını

Gözlerinin sırrına erince öğrendim ,
Ah -mine’l Aşk demesini,
Ve seninle bir kez daha sevdim yeşili,
Vuslatım anlama erişti erişeli

Hani Hayyam sevgilisini trenle uğurlarken diyor ya “ şimdi sevgiliyle olma zamanıdır” diye Sensizlikte seni yaşamayı da öğrendim sayende Ama ben Hayam değilim ki Seni sensiz yaşamaya tahammül edemem Çünkü Sen bendin Ben seni kaybettim ,yani kendimi Şimdi kendimi arıyorum Vurdumduymaz aşklarda Bulamıyorum,seni !
Sen gittin serüvenlerim bitti Uzaklar çok uzak yakınlarsa benden ırak Gönlümün viran yaylarında karanfiller toplayamıyorum senin için Laleler rengini saklıyor benden Gidişinle kıraç topraklarda çiçekler yetişmiyor artık
Sen gittin serüvenlerim bitti Neyim üflemez oldu adını O eski taksimleri geçemiyorum Sensiz üflenen neyin ,sensiz çalan bağlamanın , sensiz söylenen türkülerin buluştuğu yerde “Ben yokum !” diyorum Senin olmadığın yerde olamıyorum Sensiz yerlere bakarsam bir gün ,yüreğimin feryadını duyarsın uzaklardan Sensiz şehrimin karanlığında düşünceye dalıyorum bazı zamanlar Düşünüyorum Hani hep söylenir ya “her doğum bir ölümle başlar” diye Benim doğumum da ölümüm de sensin Seni görüp yeşil gözlerine ilk baktığımda doğdum , yeni yaşamıma Sen başka bir gönle girdiğin zamansa, ölümüm oldu senin aşkının doğumu
Sen gittin serüvenlerim bitti Karanlıklar daha karanlık Gecem hiç bitmiyor Gecemin bittiği yerdeyse acılarım başlıyor Yürek sızılarım Tökezlemelerim ! Çırpınışlarım ! Sonra aklıma geride bıraktıklarım geliyor Hatalarım oldu Canımın yandığı zamanlarım oldu ya da canını yaktıklarım Ama unutma ki ben kimsenin canın acıtmadım, senin benimkini acıttığın kadar İsyanlarım oldu belki ya da isyan sandığım sitemlerim Sana sitem ettiğim kadar kimseye sitem etmedim Sonra korktum Arkasından isyanım başlar diye Gidişinle kendimi kandırdım hep “Allah’ım isyan bana göre değil ben etsem etsem sitem ederim” diye Unutma ki isyan sandıklarımda da sitemlerimde de hep sen vardım
Çünkü ben seni sevmekten geçmiştim Nazan Bekiroğlu diyor ya ”insan birini sever sonra onu içinde büyütür Bir zaman sonra o içinde büyüttüğüne aşık olur,dışarıdakinin hatalarını görmez” diye İşte ben içimde büyüttüğüme aşıktım, Mecnun gibi Yoksa kara kuru bir kız olan Leyla’ ya Mecnun’un deli divane olmasındaki sebep neyse bende o nedenden aşıktım sana
Sen diye bir şey yoktu zaten Sen simgesel bir yürektin bende Ben kendime aşıktım aslında Seni sen yapan bensem , ben kendime aşıktım o zaman Ah aşk Sınır tanımaz yolculukların istisna yolcusu İlahi sevgiye uzanan köPage Rankingü Sonsuzluğa eren aşık Aradığın neydi? Nereye koşuyorsun arkana bakmadan Seni çağıran kim? Sonsuzluğu aratan aşkın anlamında , seni aşksız bırakan yüce sevgili Beni çağırdığını biliyorumUnutma ki ben seni seviyorum Unutma ki sana geliyorum Ardıma bakmadan İsyanımla, sitemimle sana geliyorum Bilmiyorum belki bir gün buluşup görüşür müyüz? Görüşmek ümidiyle yine de sana geliyorum Sen kapını kapatsan da ben hep o kapının önünde bekliyorum Sana her adım atışında isimlerinden birini fısıldıyorum herkese Duymasalar da ,duymak istemeseler de ben yinede sana geliyorum Her isminin anlamında sana ayrı bir sıfatla geliyorum Bana seni bulmam için verdiğin izleri takip ederek seni arıyorum Yollarda tökezlesem de çiçeklerinin dikenleri yüreği mi kanatsa da ben yine de sana geliyorum

Aşkın vuslatı olsaydı,
Ölüm bizi ayırmazdı
Eğer aşk, bir noksana aşık olmaksa
Noksan benim, ben yine de sana geliyorum

Ara
PCKoPaT
Alıntı:Sen diye bir şey yoktu zaten
Sen simgesel bir yürektin bende
Ben kendime aşıktım aslında
Seni sen yapan bensem ,
ben kendime aşıktım o zaman

Teşekkürler..
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 414 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  *Seni Arıyorum* MasaL_perisi 23 1,047 04-13-2022, Saat: 11:53 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 415 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Mutlumusun Şİmdİ........ €BeRimSin 5 869 04-12-2022, Saat: 11:52 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 477 04-12-2022, Saat: 10:55 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:42 AM