:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥ Nazım'dan Piraye'sine ♥
MeLeksi
Ben o yazdıklarımı ancak sana yazabilirdim. Çünkü şu kâinat denen nesnenin içinde en çok sevdiğim yürek, üstüne en çok titrediğim insan kalbi senin göğsündekidir. Ve ben işte böyle, büyük ve korkunç bir tezat cehenneminin içinde yanarak, bu en aziz bildiğim kalbin üstüne delice saldırdım… Bana acı demiyorum. Yalnız ı...stırabıma hürmet et ve sana ne kadar bağlı olduğumu anla… Sen benim yalnız arkadaşım değilsin, yalnız arkadaşlığımız beni doyurmaz, ben aramızda yalnız arkadaşlık rabıtalarıyla iktifa edemem. Sen her şeyimsin benim. Ve bu her şeyden bir küçücük zerre bile eksilse ben bomboş kalırım. Emin ol ki hiçbir insan başka bir insanın önünde bütün deliliklerini, ruhunun bütün korkunç taraflarını bu kadar açıkça itiraf etmek cesaretini gösterememiştir..
Ara
morbeyaz
emeğine sağlık
Ara
MaSaL
Teşekkürler...
Hasretiim
Canan Tan- Piraye.. Okumayanlara tavsiyemdir mükemmel bir kitap ..

Tesekkürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hürriyet Kavgası - Nazım Hikmet Ran Gazi Kemal 0 537 06-22-2016, Saat: 12:52 PM
Son Yorum: Gazi Kemal
  Yumdum Gözlerimi/Nazım Hikmet sun fairy 0 525 04-20-2011, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: sun fairy
  Bir Dakika/Nazım Hikmet RAN sun fairy 0 444 04-20-2011, Saat: 03:28 PM
Son Yorum: sun fairy
  Karanlıkta Kar Yağıyor&Nazım Hikmet Ran MaSaL 0 482 02-03-2010, Saat: 09:22 AM
Son Yorum: MaSaL
  Nazım Hikmet / Hayatı ve Eserleri Firari Fırtına 5 962 08-11-2008, Saat: 05:27 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 10:59 PM