:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Alışmalıyım Sensizliğe..."
acemhe
Bugün günlerden nevirgul.gif zamanın neresindeyim bilmiyorum...

Az önce yağmur dindi, yavaş yavaş gece oluyor... Tam da güzün ortasındavirgul.gif üşüyorum bir başıma... En sevdigim mevsimvirgul.gif yalnızlık artık!.. İçim acıyorvirgul.gif Aldıgım her nefesvirgul.gif ok gibi saplanıp kalıyor bogazımda...

[SIZE=5]Gittin..! [/SIZE]

sana kızmamakvirgul.gif ağlamamakvirgul.gif sarılmamakvirgul.gif gitme dememek için zor tuttum kendimivirgul.gif sanma ki serde gurur olduğundanvirgul.gif Gitmeliydin..!

Bitti...

Simdi geceler nasıl geçer? En korkuncu bu benim için. Gündüz hayat varvirgul.gif sesvirgul.gif ısıkvirgul.gif renk... Ya gece? Karanlık, ıssız, sessiz... İşe yarar mı kaçıp gitmekvirgul.gif ama kendinden kaçamaz ki insan... Hadi her kösesine elinin değdigi bu evi terkettimvirgul.gif hadi tüm yollarundan beraber geçtigimiz bu sehirden de vazgeçtim... Gözlerinden nasil geçeyim!Hatırlar mısın simdi? Sadece benim duydugum bir şiir söylerdi o gözler.

Ah sevgilim ah! Nereye giderim..? Kaçsam da herkestenvirgul.gif bıraksam da herseyivirgul.gif gidecek sensiz bir kuytu kaldı mı ki dünyamda benim?
Aynı sen bir kızımızvirgul.gif aynı ben bir oğlumuz olacaktı değil mi?... Söz vermistik çocuklarımızı herkesten farklı ve iyi yetistireceğimize... Onların yanında öpüsmekten utanmayacaktik ki, onlar da sevgilerini göstermekten utanmasınlar büyüdüklerinde... Ah sevdigğm... Daha yeni konusmadik mı üç günlük dünya bu diye... Neyin kavgasıvirgul.gif neyin hırsı bu?... Öylesine teslim oldun ki doymak bilmez benliğinevirgul.gif geri dönüşsüz bıraktın beni de sonunda... Ama biliyorum; gitmeliydin...

Sen benim alınyazımdın... Basımıza ne gelse bitmemisti askımız..Onca sınavdan geçtikvirgul.gif uçurumların kıyısından döndükvirgul.gif inadına sevdik.. Simdi sen orada eski fotograflarımıza bakıyorsun... Bense burada gökyüzünden bir çift ıslak bakıs dileniyorum bir kez daha göreyim o maviligi diye... Yasayıp gidiyoruz böylecevirgul.gif yaşamak denirse buna..
Hayatta olmanın -değdigi- anlar vardur sevdiceğimvirgul.gif en değerli anlardır onlar...

Benim içinvirgul.gif geceleri kollarında yatıyorkenvirgul.gif uykuya daldığımı sandığımda saçlarıma bir başka dokunmandıvirgul.gif beni kızdırdıktan sonra elimi tutup sıcak bir öpücük kondurmandı üzerine... Bana "bebeğim" deyişinde son heceyi vurgulayışındı... zamansız yollara düşmemizdi berabervirgul.gif yol üstü lokantalarında mola verdiğimizde içtiğimiz çayın tadıyduvirgul.gif yaktığımız sigaranın dumanıydı... Seviştiğimiz anlardavirgul.gif "iyi" anlarımızda "herseyim" deyişindivirgul.gif beni öpmeden önce dudagını ısırışındı belli belirsiz kivirgul.gif bundan anlardım beni ne çok istedigini... El ele yürürken basparmağınla elimi hafif hafif okşayışındı -hava ne denli soguk olursa olsun ellerin her daim sıcacıktı-... Havaalanına yakın bir yerde durup uçakları izleyişimizdivirgul.gif bir şişe şarap ve iki kadehle... Bulduğumuz yavru kedileri beslerken paylaştığımız keyiftivirgul.gif sokak sokak dolasmaktı birlikte keşfettiğimiz yeni şehirlerivirgul.gif birlikte kaybolmaktı yollarda gece vaktivirgul.gif kar yağdığında çocuksu bir heyecanla sokaklara fırlamaktı saat kaç olursa olsun.! Banyodan çıktığında ıslak saçlarının kokusunu içime çekmekti... Sana sımsıkı sarılıp; "iyi ki hayattayım" dediğim anlar... Kim anlayabilir ki bunlari sendenvirgul.gif benden baska?

Sen ve benvirgul.gif Biz... Biz diye birsey yok artık... Yıllar yılı gözümden sakındığım aşkımızdan geriye ne kaldı? Binlerce anı... Unutamazsam onlarıvirgul.gif yok olacakmışım gibi geliyor. Unutamazsam seni...Hücre hücre dağılıp gidecek bedenim sanki... Canım yanıyorvirgul.gif canımdan can kopup gitti...

Şairin dedigi gibivirgul.gif ölüm gibi birsey oluyor ama ölünmüyor sevdiğim... En zoru da bu ya! Sığamıyorum şu dört duvarın arasınavirgul.gif sanki uykudayımvirgul.gif bütün yasananlar ise sadece kötü bir rüyavirgul.gif haykırmak istiyorum "neredesin" diye ama çıkmıyor sesim... Sanki bütün kelimeleri tüketmişimvirgul.gif kalmamiş artık söyleyecek sözüm... Uyanmak istiyorum bu kabustanvirgul.gif gözlerimi açıpvirgul.gif şuracıktavirgul.gif en sevdigin kırmızı koltukta uzanmış görmek istiyorum seni... Nefretivirgul.gif öfkeyivirgul.gif ayrılığı bilmediğimizvirgul.gif tanımadığımız günlerdeki gibi...

Kokunavirgul.gif tenine böylesi alışmışken nasıl dokunacağım bir başkasınavirgul.gif nasil sevecegim yeniden... Hiç hazır değilim kalbimin deniz gözlü efendisivirgul.gif bakma sen benim güçlü göründügüme... Sen iyi hisset diyedirvirgul.gif benim de hayata tutunmaya çalısmam bir köşesindenvirgul.gif sen yoluna devam et diyedirvirgul.gif benim de gittigim yoldan dönmemem...
...
Dokunsan yıkılacak bir sırça köşktür yüregim artık; bahçesinde tomurcuklanan sevda güllerini gidişinle yaktığın... Sakın gelmevirgul.gifsakın sevme beni bir daha. Sevgin buysavirgul.gif dayanamam yeniden yerle bir olmaya.

[SIZE=5]Alışmalıyım sensizlige bu ölüm sessizliğinevirgul.gif bu kapkaranlık yokluğa...
[/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensizlige Sitem ÇiLeK 1 354 04-09-2022, Saat: 03:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Sensizlige Sitem ÇiLeK 1 290 04-09-2022, Saat: 03:29 AM
Son Yorum: wildfang
  Sensizliğe… Sessizliğe… Hasretiim 5 521 05-05-2010, Saat: 05:29 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Sensizliğe elbet alışır yüreğim. Hayat_Bu 2 372 12-27-2009, Saat: 04:07 PM
Son Yorum: TutkuM
  Yüreğimin Yangınını,Yaktığım Sensizliğe Kattım eRCi 1 416 12-25-2009, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: rapunzel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:00 PM