:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Mahcup bir sızıyla yanaştım gözlerinize..
acemhe
( geçip gidecektim yanınızdanvirgul.gif öyle bakmasaydınız )

Sorumluluğunu bildiğim kelimeleri dillendirmekten korkuyorum artık.
İçimde bir yarımada ve ne yöne gideceğini bilemeyen ayaklarımvirgul.gif devriliyorum yollara.
Kim olduğumu düşünürken fark ettim kivirgul.gifağzı nektar kokan hiç kimseydimvirgul.gif belki de en çok kendimdim / aşk suçu işliyordum durmadan” Nedendir bu iki keskin yâlnızlık derken durdumvirgul.gifkazanmak bana göre değildivirgul.gif kaybedenlerdendim / cömertti kalbimvirgul.gif nerede üşüyen bir ruh görse onu ısıtırdı
Size bunları itiraf edecek kadar zaman verilmedivirgul.gif belki de o zaman hiç olmadı ama sizi düşündüm tüm bu zamansızlığa rağmen.
Çünkü “ hiçbir anıyı terk edemeyecek kadar vefa doluydu kalbim” Son görüşmemizi anımsıyorum davirgul.gifsen git yâlnızlığın zaman katında ağla / ben koynumda ateş biriktiriyorum” demiştiniz.
Oysa “ telaşlı bir maviydim size ben” Yedi yaş çocukluğumla ellerimde balonlar taşıyorvirgul.gif ruhunuzu şımartacak her türlü çılgınlığın evinde yatıp kalkıyordum.Ne kadar az ama size göre ne kadar çok şey istemişim meğerse. “

Sevgilim hadi bana deniz taklidi yapvirgul.gif köpüğüne yaslanıp mavi düşlerinde kaybolmayalımvirgul.gif dediğimdevirgul.gif derin bir sıkıntıyla sustunuz ateş böceklerine. “ Bana ritmik ve aynı zamanda aksak sözler biçtiniz”

Bilmiyordunuz kivirgul.gifben sizde masalsızvirgul.gif suçlu ve uykusuz biriydim” Şimdi anlıyorumvirgul.gif şimdilerde düşüyor bütün cevaplar dilime. Nasıl da kapanmış gözlerim aldanarak güzelliğinize.

Oysa ben “ ruhumun vicdanıyla hep acemi kaldım” size.Zerre kadar yalanım yokvirgul.gif çılgın ve uykusuz / şaşkın bir gökyüzü sızıyor dilimizden” Kim adımı haykırsavirgul.gif gidip dudaklarını ısıracak gibiyim. “
Avunmak için alkoldeki şarkı[url=http://www.tatliaskim.com/sarki-sozleri/][/url]lara mı gitmeli” bilmiyorum.
Ama siz bilirsiniz kivirgul.gifrakı içmek teselliydi banavirgul.gif şiir gibi / meyhane bir gülümseme bahçesiydi benim için
Artık teselli de istemiyorumvirgul.gif yetmiyor bu havai teselliler içimdeki acıyı kapatmaya.
Anaç yanım yokluğunuzu avutmak için direniyor işte. Geçen akşam sizi rüyamda gördüm meselavirgul.gif kan ter içinde uyandım karanlığın gölgesinden.
Hemen giyinip dışarı çıktım ve dakikalarca yürüdükten sonra pencere önü sessizliğindevirgul.gif kapınıza bir not bıraktım: “ Seni merak ettimvirgul.gif ensende çılgın atlar koşuyordu” diye. Siz diye yazılan dudaklarımvirgul.gif merakımda “sen” oldu gitti.
Artık biliyorumvirgul.gif ne kadar merak etsem devirgul.gif ne kadar sokulsam da yanınızavirgul.gifbahçenin önünden bir sahil gibi geçip / giden mor yüzlü bir kediyim” size ben.Bana tene dokunur bir şey söyleyinvirgul.gif ahşap yanım çıtırdasın ve ben sizin küçük çığlıklar ülkesi kalbinize sığınsam” diyorumvirgul.gif sesimi duymuyorsunuz.
Daha ne kadar direnir dudaklarım sevginizevirgul.gif ne kadar daha susabilirim sizin gibi bir bilsemvirgul.gif bilebilsem. Bir anda bilemediklerim oluyorsunuz. Yoruldum. İnanın banavirgul.gif çok yoruldum. Her defasında aşktan uzak yollara çıkacağım diyorum ama her seferinde kalbim takılıyor sevgi sözcüklerinin ağlarına. Debelenirsem daha da dolanıyorumvirgul.gif balıkların bile direnemediği yosun kokan aldanmalara.
Ah şu benim uçurum aklım / zihnim karışıyor hisler sinemasının balkonunda
Elbet kemale erer yürek vurgunları da. Elbet çekilir kıyılardan yakamoz güzelliği öpüşmeler.
Oysa ki “ kalbimizden başka adres yok bize / yarım kalmışvirgul.gif yarım bırakılmış aşklardan yaptık biz bu hayatı
Kimse anlamıyor bunuvirgul.gif herkeste bir yerlere yetişmevirgul.gif yetişememe telaşı. Ne alıp götüreceksek diğer dünyayavirgul.gif herkeste bir maraton coşkusu.

Veda ve sızı kıyamet kadar / ve sarhoşluksa adamakıllı

Biliyor musunuzvirgul.gifbana hep yağmurlar armağan edildi / koynumu ısıran hayal makasları bir de” Bu yüzden canımı acıtmıyor artık gidişler.
Sizin gidişiniz elbette iz bırakacak seyir defterimde ama geçecek sızısı bir şekilde. Belki devirgul.gifyokluğunuz en güzel hatıraydı banavirgul.gif sisli bir armağandı”

Bütün armağanların değeri bilinmelivirgul.gif böyle öğrendikvirgul.gif böyle öğretildi bizlere. Şiir neyin tesellisiydi bilmiyorumvirgul.gif aşk git git bitmiyor / kalbime imkan tanımadınızvirgul.gif şarabın bakışları kalsın” diyerek uzaklaşıyorum teninizde çiçeklenen hazan senfonisinden.
Çok düşündümvirgul.gif neydi beni o sevgisini gösteremeyen kalbinize çeken? Serseri bakışlarınıza tutunan deli öfkenizvirgul.gif kahkahalarınızda parlayan güvensizlikvirgul.gif içimi acıtan gidişleriniz varkenvirgul.gif neydi beni size yürüten? Belki de uyurken bir çocuk gibi kıvrılışınız geceyevirgul.gif belki de sadece bu.
Ama “biliyorum siz bana hep siyah bir kahır gibi davrandınız / yazgımın telaşıyla söylüyorum işte: Sizdeki rüyalarım kalsın
Aklınıza düşer miyim ve tutar mısınız beni o anlarda yara almasın diye sizde bıraktıklarımvirgul.gif emin değilim. Emin olduğum tek şey artık gitmem gerektiği. Bizvirgul.gif aynı şehirde nefes alan iki farklı mevsimin gecesiyiz. Bana sarıldığınız zamanlara çocuğum gibi bakarak ve yüzüme sürdüğünüz ellerinizin sıcaklığını saçlarıma iliştirerek ayrılıyorum dilimde barınan isminizden.
Ve hatta ‘ seviyorum’ diyerek kulaklarınıza çarptığım itirafımın sorumluğunu kalbimde besleyerek.

Siz inanmadınızvirgul.gif en acısı da hiç inanmayacaksınız aşka belki ama “ cazın buğusuyla yıkasın sizi saksafon / ben sade bir törenle aşka gidiyorum”Ne çok konuştum giderayak. Dilimde nöbet tutuyor seviştiğimiz akşamlar.Sevgilim gevezeliğimi bağışla ve beni içindeki avluya çıkart
Ara
sıla
Teşekkürler acemhe Smile
başta uzun oluşu korkuttu Big Grin okuyamıyorum fazla uzun yazılardan sıkılıyorum Tongue
ama okudukça okuyası geliyo insanın çok güzelmiş tekrar teşekkürler paylaştığın için Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  'Mahcup bir sızıyla yanaştım gözlerinize acemhe 0 322 10-06-2010, Saat: 04:52 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 10:20 PM