:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biz Değil "Sen" ve "Ben" Artık...
Hasretiim
SEN ;
Başka ellerden bana savrulmuş bir toz bulutuNokta.gif
Gözlerimdeki ışıltının aynı zamanda gözyaşlarımın birinci dereceden faili..
Kimi zaman en büyük acımNokta.gif ama her şeye rağmen mutluluğumun en önemli sebebi...

Ben sende durmalıydım..
Senin dokunuşlarınaNokta.gif senin gözlerine yakışırdım…!
Anlamadın…!

Asılı kalmalıydım yüreğinde…
Sevmeye gelmiştim seniNokta.gif tut beni istedimNokta.gifyakala yüreğimdenNokta.gif bırakma hiç..!
Olmadı…!
Ellerim avucundanNokta.gif yüreğim yüreğinden kaydı..
Bir şey diyemedimNokta.gif sustum…!

BEN ;
Senden öncesini yaşamamış gibiNokta.gif sanki yıllardır senin gelmeni beklemiş anlamsız bir hikayeyim baştan sona…Karanlık yollara sapmamışNokta.gif yüreğimi kirletmek isteyenlere yanaşmamışNokta.gif ürkek bir çocuk gibi gezinmişim elim cebimde hayatı…

Bir nefes alış süresinde sevmişim seni…İçime çekmişimNokta.gif her hücremde izin kalmış…!

Herşeyim sana dair olmuşNokta.gif bana kalan hiçbirşey yok…Sadece adı var “ben” dediğimNokta.gifiçi boş olan…Ben sen olmuşum aslındaNokta.gif gidişinde anladım…Şimdi ne sen “eski sensin” Nokta.gif ne de geride bıraktığın o bildiğin benim…! Aynı olanNokta.gif hiç değişmeyen tek şey benim sana olan sevgim…! Birde kenarda biriktirdiğim sitemim…!

BİZ ;
..Diye bir şey yok artık..Sen ve ben varNokta.gif her ne kadar kabullenmiş olmasamda…!Üzerimizde anlamlanan kelimelere mesafe girdiNokta.gif sevgimize çoktan bulaştı zaten…!

Sırtımda yokluğunun rüzgarıNokta.gif bedenimde bir boşlukNokta.gif yüreğimde tarifi imkansız bir ağırlık var artık…!
Gözyaşlarımla söndürüyorum senden arta kalanları Nokta.gif gecelere bir bedel ödüyor sürekli gözlerim…Bakışlarım renk vermiyor artık… HıçkırıklarımNokta.gif içimde yankılanıyor…
Sen bilmiyorsun..!

Hayatın kirli oyunlarına alet olmadanNokta.gif gözün kapalıNokta.gif yüreğin açık sev istedim beni…
Yapamadın…!

Şimdi benimde sana;
Yüreğim kapalıNokta.gif yollarım dar
..
Ara
history
Herşeyim sana dair olmuşNokta.gif bana kalan hiçbirşey yok…Sadece adı var “ben” dediğimNokta.gifiçi boş olan…

Sırtımda yokluğunun rüzgarıNokta.gif bedenimde bir boşlukNokta.gif yüreğimde tarifi imkansız bir ağırlık var artık…!
Bir yürek var bedenimde,acısı bende,sevdası bende,sızısı bende..
Uzat ellerini can,uzat ellerini,,sevdamı al,
acısı bana ,sızısı ellerime kalsın,
harikaydı ,teşekkürler...
Ara
Hasretiim
güzel yorumlarin icin ben tesekkür ederim.. (:
Ara
PCKoPaT
Alıntı:BİZ ;
..Diye bir şey yok artık..Sen ve ben varNokta.gif her ne kadar kabullenmiş olmasamda…!Üzerimizde anlamlanan kelimelere mesafe girdiNokta.gif sevgimize çoktan bulaştı zaten…!
Alıntı:Şimdi benimde sana;
Yüreğim kapalıNokta.gif yollarım dar..
Bundan sonra böyle aga..

Güzelmş Hasretim (:
Âh be.
Ara
Hasretiim
Okuyan Gözlerine Saglik Pcko'm (:
Ara
sıla
teşekkürler Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 394 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 528 04-14-2022, Saat: 12:28 PM
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 598 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 668 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
  O Küçük Kız Çocugu Değilsin Artık ...! ROSE 15 783 04-13-2022, Saat: 07:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:42 PM