:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Ömrüm gibi Seviyorum. . .
Hasretiim
Seni Ömrüm Gibi Seviyorum….

Seni seviyorum!
Bütün yorgunluğuna ve yılgınlığına rağmen hayatınvirgul.gif yüreğimin enerjisi hiç bitmiyor. Seni severken büyüyorum..

693C1B6768578C9CDCC76CCF41071.jpg

Seni seviyorum! Her sabah yeni bir güne uyanıpvirgul.gif tekrar ve tekrar içimde
aşkına tanıklık ediyorum. Seni her gece ve sabah yeniden seviyorumvirgul.gif eskimesin diye..
Kaç kalbe eşlik etmiş olsam da bu güne kadarvirgul.gif hiç birinde böyle çarpmamıştı yüreğim. O yüzden göğsümü gere gere söylüyorum: [SIZE=4]Seni seviyorum!

Ne zaman yağmur yağsavirgul.gif ne zaman güneş açsavirgul.gif ne zaman bir [/SIZE]şarkı sözleri duysamvirgul.gif ne zaman rüya görsem seni hatırlıyorum. Her nefes alışımdavirgul.gif seni sevdiğime kendimi şahit gösteriyorum.

Seni bütün zamanların ötesinde seviyorum. Şimdi ve bundan sonra hangi yaşama geçse ruhumvirgul.gif orada da sevmeye devam edecek biliyorum.
Biz hiç tanışmamışız davirgul.gif zaten severek doğmuşuz gibi hissediyorum. Senden öncesine dair anılarım ne olduvirgul.gif farkında değilim!
Senle tamamlıyorum kendimivirgul.gif senle çoğalıyorum. Nerede olursan olvirgul.gif seni hissediyorum. Parmağın kesilsevirgul.gif benim burada canım acıyor. Sana dokunmadanvirgul.gif hiç görmeden bile hislerini anlıyorum.

Hangi yemeği yesemvirgul.gif sever misin diye düşünüyorum. Boğazıma diziliyor lokmalarvirgul.gif hep yarısını sana ayırmak istiyorum.

Seni sevmekvirgul.gif yaşamın hala umut dolu olduğunu hatırlatıyor bana.

İnançlarımavirgul.gif inadımavirgul.gif düşlerime sana olan sevgimle sahip çıkıyorum.
Bir mucize gibivirgul.gif bir rüya gibivirgul.gif sağdık bir dost gibivirgul.gif hep hayatımda kalmanı diliyorum. Ben seni sen olduğun için seviyorum.

Seni severek kendimi tamamlıyorum. Bu uzun yaşam yolculuğunda hep yanında olmayı istiyorum. İyi ve kötü ne varsa yaşanacakvirgul.gif baştan kabul ediyorum. Seni severek daha çok inanıyorum
aşka.

[SIZE=4]Ne günah işlemişsemvirgul.gif hepsinin bedelini sende ödemeye razı oluyorum. [/SIZE]

Ben seni [SIZE=6]ömrüm gibi seviyorum. . .
[/SIZE]

Candan Ünal
Ara
history
Biz hiç tanışmamışız davirgul.gif zaten severek doğmuşuz gibi hissediyorum. Senden öncesine dair anılarım ne olduvirgul.gif farkında değilim!
Senle tamamlıyorum kendimivirgul.gif senle çoğalıyorum.
Aşk ,sevgi ancak bu kadar güzel betimlenebilir,harika satırlar ,yüreğine sağlık, teşekkürler ,,,

Ara
sıla
teşekkürler hasretiim
ben de bişey ekliyeceğim izninle Smile
aşkımmmmmmmm ben seni ömrümden de çok seviyorum Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,016 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 879 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 386 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 323 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 05:04 PM