:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üstüm Kalsın..
MeLeksi
Aynı suda ikinci kez yıkanmak imkânsız değil boğulmakmış!

Yalanlarınızın eline bakarken gözlerim dürüstlüğünüzü bana gösterdiniz. Size inandım. Size hep inanırdım! Dürüsttünüz. Ve acımasız! Öldürmeyi canıma ödül sayıp beni kendi hatalarımla vurdunuz. Serseriliğimi sessizliğinize dinleyici yaptınız. Sustunuz! Günlerce… konuşmadınız! Aylarca… daha yanacak yanımın kalmadığını anladığınız da çıkıp geldiniz. İçimin içine… asıl yerinize asilce oturdunuz. Gitmeleri silmiştiniz. Size inandım. Size hep inanırdım!

Gördüğüm yüzünüze suların durgunluğunda bakmışım meğer. İlk gel-git’te gideceğinizi bildiğim halde. Kandım gelmenize. Kopardığım ilk fırtınada gittiniz gelen dalganın gitmesini beklemeden gittiniz! Her şeyinizi alıp da gittiniz. Hiç gelmemiş gibi gittiniz!

“Bilmediniz”

Şüpheleriniz beynimi kemirirken ‘senaryo yazıyorsun’ dediniz. Şüpheleriniz içimi çürütürken ‘zaman’ dediniz. Şüpheleriniz artık belimi bükerken yüzüme kapılar çarptınız! Beni kendi gözümden düşürdünüz. Acı çekiyordum. Ne acı ki acı çektiğimi canınızı yaktığımda anladınız. Ve daha acı ki sizin canınız yanınca benim canım daha çok yandı!

Ben kelime kelime kim’lere ulaşırken ‘neden’ yoktu Lügatinizde. Sormadınız! Nasıl’ın açıklaması gereksiz bir tartışmanın açılışıydı sizin için. Çelişkisiz karakterinizle içinizin rahatladığı son’a vardık. Sonuç: Dudaklarınız arasından çıkan sonsuz suskunluk…

“Şimdi”

Bu hiddet benim! Kimse sahiplenmesin! Bütün suçlar ‘yine’ benim! Kimse nezaketini araya verip suçtan pay çıkarmasın kendine! Nesnelerinizin kelimelerinizin zamanınızın sevginizin ziyanlığına yanmayın! Hasarı tespit edin yeter! Bedelini fazlasına canımı ekleyip ödeyeceğim! Sıyrılıp çekilirken aranızdan ‘üstüm kalsın’ diyebileceğim! Meğer siz nasıl da yetermişsiniz size! Bilemedim… sağ olun sizi sevmeme izin verdiğiniz için ve beni sevdiğiniz için… üstüm kalsın!

Alıntıdır..
Ara
history
Acı çekiyordum. Ne acı ki acı çektiğimi canınızı yaktığımda anladınız. Ve daha acı ki sizin canınız yanınca benim canım daha çok yandı!

Çok etkileyici harikaydı,teşekkürler arkadaşım...
Ara
PCKoPaT
Alıntı:Sıyrılıp çekilirken aranızdan ‘üstüm kalsın’ diyebileceğim! Meğer siz nasıl da yetermişsiniz size! Bilemedim… sağ olun sizi sevmeme izin verdiğiniz için ve beni sevdiğiniz için… üstüm kalsın!

Güzel..
Âh be.
Ara
ÐŽeşaren
Yüreğin dert görmesin .)
Ara
sıla
güzelmiş Smile teşekkürler Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yüreğin Sende Kalsin...! PaPaTYa_PReNSeS 5 485 04-10-2022, Saat: 05:33 PM
Son Yorum: wildfang
  Ayak izlerinin mührü kalsın yüzümün senli cografyalarında… Hasretiim 2 456 02-08-2011, Saat: 10:01 AM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Gittin bari Hayır kalsın geride be Vesselam! Hasretiim 0 348 10-04-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Adın bende saklı kalsın istiyorum.. acemhe 0 445 09-04-2010, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Ama tuvalde bir öpüş kalsın... CaNaT 1 433 11-05-2009, Saat: 11:40 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:49 PM