:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PcKo'ya :)
acemhe
Iste yalnizligin en cok dokundugu anlar-

-akşam yemeğini yalnız başına yerken birden anlatmakvirgul.gif paylaşmak istediğin binlerce cümle olduğunu
ve bu cümlelerin boğazına dizildiğini anladığın an...

-hastalandiğinizda bir tas çorba pişireniniz yoksavirgul.gif ameliyata girerken cüzdanınızı hastabakıcıya birakip
hakkını helal et diyorsanız yalnızliği iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

-arkadaslarla icmek varkenvirgul.gif yanliz basina bilgisayarin basinda ictigin an

-iceriden nefis yemek kokularinin gelmedigivirgul.gif
hosgeldin oglum/kizim/ sevgilim/ arkadasim seklinde karsilanmadiginvirgul.gif bir eve adim attiginda.

-yolda hicbiryere yetisme geregi olmadan yürürkenvirgul.gif birden yavas yavas yagmur baslar.
kisi aliskanlik olarak adimlarini hizlandirir. sonra hatirlar ki nasilsa görecekvirgul.gif
seni umursayanvirgul.gif sirilsiklam olmus olmana üzülecekvirgul.gif seni seven biri yok.
adimlari tekrar yavaslatirvirgul.gif
evine yalniz basina aksam yemegini yemek üzere en uzun yoldan döner.

-gözlerinizden yas düserken kendi mendilinizi kendiniz aldiginiz an.

-etrafinizi deli gibi dagitmaniza ragmen kimselerin size laf soylemedigivirgul.gif kimselerin o daginiklarinizi toplamadigi anlar.
daginik olmak hos amavirgul.gif bu noktada anlasilan yalnizlik en az o esyalar kadar dagitirvirgul.gif toparlanamaz hale getirir insani.

-sevdigin sarkiyi senin kadar sevebilecek hickimsenin yaninda olmadigi an.

-digerlerinden olmadıgınvirgul.gif biraz daha farklı oldugun icin arkadaslarının seni terkettigini anladıgın anlar...

-evde şaşkın bi vaziyette salya sümük ağlarken uzun uzun kimi arasam diye düsündügünüz ve isteginiz gibi bi isim bulamadıgınız zamanlar

-istiklalde yalnız başınıza yürüdüğünüz zaman

-iş dönüşü kapıyı anahtarla açıp karanlık eve girdiğinizde "ben geldim" diyecek kimse olmadığında.
hatta daha beterivirgul.gif kimse olmadığını bile bile "ben geldim ulan evimvirgul.gif nasıl geçti günün beyav" dediğinizde.
evlevirgul.gif bilgisayarlavirgul.gif televizyonlavirgul.gif puzzle'lavirgul.gif müziklevirgul.gif mutfak penceresiyle yüksek sesle konuştuğunuzda.

-gece çok geç olmuş sanıp yatarken saatin daha 12 bile olmadığı anlaşılan ve kendi kendine gülerek "tavuk gibi erken mi yatacaksın" denilen an.

-elektriklerin kesildiği gecelerde daha net hissedilir. ne tv ne de bilgisayar olduğundan minderle ya da kolonya sisesi ile konuşulan anlardır.

-bir bayram sabahıvirgul.gif ailece yaşayan karşı komşunuzun sizin yalnızlığınıza çare olsun diye 'istersen gel beraber kahvaltı yapalım' çağrısını duyduğunuz an

-hastaykenvirgul.gif nane-limon yapacakvirgul.gif atesinize bakacakvirgul.gif üzerinizi örtecek ve sefkat gösterecek kimsenin olmadigi anlar.

-heves edip aldığınız tüm yiyeceklerin en küçük boy olmalarına rağmen bitmeden bayatlayıp atıldığı anlardır.

-evinizde müzik dinlerken sevdiginiz bir sarkinin ciktigi bir andavirgul.gif gaza gelip bagira bagira sarkiyi soylediginiz ve igrenc sesiniz yüzünden kimseden firca yemeyeceginizi anlayip kedere boguldugunuz andir.

-güzel bir yemek yaparsın tek başına yerken halıya bir parça dökülür eğilip sorarsın "nasıl güzel olmuş mu?" işte yalnızlığını anladığın an o andır.

-televizyondaki sipiker sunumunu bitirip iyi akşamlar dediğinde "sanada" diye karşılık verme ihtiyacı duyduğun an.

-yılbaşı akşamı eve gelirken sokaklardaki neşeli kalabalığı izlemek sonrasında boş evde yapacak birşey bulamamak ...

peki yaa sizin icin yalnizligin en dokundugu anlar ne zamandir???
Ara
PCKoPaT
Ayy.. Allahıma binlerce kez şükrediyorum yalnız değilim (: İyi dostlar biriktirdim. Ailemi seviyorum ..
(:

Ama ne tezattır ki
Alıntı:-yolda hicbiryere yetisme geregi olmadan yürürkenvirgul.gif birden yavas yavas yagmur baslar.
kisi aliskanlik olarak adimlarini hizlandirir. sonra hatirlar ki nasilsa görecekvirgul.gif
seni umursayanvirgul.gif sirilsiklam olmus olmana üzülecekvirgul.gif seni seven biri yok.
adimlari tekrar yavaslatirvirgul.gif
Dün akşam üstü bu ânı yaşadım Big Grin ve yine ne tezattır ki

Alıntı:-televizyondaki sipiker sunumunu bitirip iyi akşamlar dediğinde "sanada" diye karşılık verme ihtiyacı duyduğun an.
Bunu hep yapıyorum Big Grin

Teşekkürler bidenem Big Grin
Âh be.
Ara
acemhe
Big Grin ben teşekkür ederim Big Grin
Kuzum Smile
Muck Smile Smile
Ara
PCKoPaT
Allah kmseyi yalnz bırakmasın yau Big Grin

Çok kötü :S