:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k?mm beni nas?l buluyorsun:):)
bilgeis
..............................
Firari Fırtına
Bakımlılık iyidir dozunu kaçırmadığız müddetce elbette ... Ne yapsın garibim kız tavlıyacak ya , yada yakışıklılık heveslerine girecek ya , bırak umudunu kırma derim böylesi güzel bakımlı ama kendinide her defasında övenleri .. Onlar saçlarına biryantinle jöleyle şekil verenlerden ,

Oysa sevgi emek ve yürek ister , birde bunu bilse ve anlasa . Hayatının her alanında bunu kullansa . İşte burda kıyamet kopar , işine gelmez çünkü ..

Sevg ...
bilgeis
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak?ml?l?k iyidir dozunu ka??rmad???z m?ddetce elbette ... Ne yaps?n garibim k?z tavl?yacak ya , yada yak???kl?l?k heveslerine girecek ya , b?rak umudunu k?rma derim b?ylesi g?zel bak?ml? ama kendinide her defas?nda ?venleri .. Onlar sa?lar?na biryantinle j?leyle ?ekil verenlerden ,

Oysa sevgi emek ve y?rek ister , birde bunu bilse ve anlasa . Hayat?n?n her alan?nda bunu kullansa . ??te burda k?yamet kopar , i?ine gelmez ??nk? ..

Sevg ...
G?l?p ge?erim sadece,bakt???m bir y?zde g?zellik de?il sevgi arar?m ben e?er beni sevdi?ine inansayd?m ?imdi hala soruyor olmayacakt? beni nas?l buluyosun diye Smileve ben hala sen kendin geliyosun demeyecektim Confusedmiley6:
Firari Fırtına
İşte sorunda burda zaten . O hala anlamıyor sizi ....

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beni ?ld?rmek isteyen var m?? bilgeis 8 755 04-05-2022, Saat: 02:15 PM
Son Yorum: wildfang
  hadi beni sev bilgeis 6 784 04-04-2022, Saat: 02:04 PM
Son Yorum: wildfang
  Biriniz beni Bilgilendirsin... ZeNiTH 1 541 03-18-2007, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: carpediem
  Beni unut demi?ti,unuttum... bilgeis 0 448 11-16-2006, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: bilgeis
  Beni Yanl?? Anla isyanbitmez 23 1,697 08-28-2006, Saat: 12:26 PM