:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen; içinde baharı gizleyen kışımsın benim…
Hasretiim
Ve biliyorum ki o baharın güneşinde tenim esmer olmayacak hiç.
Bana susmak düşecekvirgs.gif payıma kilitlenmiş bir yürek kalacak. Kaderi önceden belirlenmiş konuşmalarvirgs.gif paylaşmalarvirgs.gif bakışmalar olacak. Bir yerde aykırılığım tutup
sarılsam da içimde sanavirgs.gif sen bunu hiçbir zaman bilemeyeceksin…
Git diyorum sanavirgs.gif kalma yüreğimdevirgs.gif bu kadar özleteceksen kendini.
Bir bakış;
gözüm gözüne değiyor; hissediyorum…
Gitme diyorum.
Kal geldiğin yerde.
Ne gitmelerin bitiyor; ne de benim sana kal demelerim… Hangi aralıkta girmiştin içime anlamadım. Tüy gibi hafifvirgs.gif usul usul inivermiştin yüreğime. Kabullenemedim önce. kocaman yalanlar söyledim kendime. Ben dışımda tutmaya çalışırken senivirgs.gif meğer içerde hakimiyetin çoktan başlamıştı. Kuşatmıştın dört yanımı; ve kendim için çok geçti. Yerle bir olmuştu her şey. Olmazsa olmazlarım; ilkelerimvirgs.gifyargılarım…
Nasıl bir şeydivirgs.gif bu beni böyle yağmalayan.
Şimdi karşı durmuyorum
Sanavirgs.gif nasılsa buluyorsun bir yolunu ve sarmalıyorsun içimi dışımı. Ayak seslerini duyuyorum hangi yöne gittiğini bilemeden. Ben yaşanmış bir aşkta eski yaralarıma yanıyorumvirgs.gif Sen yaralarına benden sevda sürüyorsun. "Belki"lerdenvirgs.gif "ihtimal"lerdenvirgs.gif "keşke"lerden medet umuyorumvirgs.gif Senin belki de yabancısı olduğun düşler büyüterek… Benvirgs.gif suretine değilvirgs.gif aslına dokunma ihtimallerinde mutlu oluyordum.Benseninlevirgs.gif aynı coğrafyada yaşayabilme ihtimalinden huzur buluyordum. Şimdivirgs.gif bilinci küflerinden kurtulmuş bir yüreklevirgs.gif süresi diğer aşklardan çok daha uzun olacak bir aşkın ömrünü anlatıyorumvirgs.gif Sana dair yazılanlarda…

Şimdivirgs.gif bir sayfa dolusu cümlelerle; bir imkansızlığın mucizeye dönüşünü
anlatıyorum…
Şimdivirgs.gif bozgun sonrası imkansız bir zafer kazanan bir orduyumvirgs.gif bir yenilgide zafer ne kadar anlam taşıyorsa o kadar anlamlaşıyorum…

Şimdi benvirgs.gif dağıldıkça kurulan yeni düşlerde Sana bakıyorum.
Umut; hep var
olacak çünkü…
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 322 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  İçinde Sen Olan Herşeyi Sevdim ÇiLeK 10 470 04-11-2022, Saat: 12:17 PM
  İmkansız Bir Askın İçinde Stinq 5 303 04-11-2022, Saat: 04:48 AM
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 609 04-10-2022, Saat: 11:05 AM