:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?K Denen O YoL !
PunisheR
[INDENT]

A?k...

Kimilerinin birka? kelimeye,birka? c?mleye s??d?rmaya ?al??t???,kimilerinin ise tan?m?n?n ve tarifinin m?mk?n olmad???na inand??? o m?thi? duygu..

Ya da..

Ya da A?k bir tiyatro ;
Bazen tek ki?ilik bir dram,bazense i?indeki karakterlerin birbirini ?ok iyi tamamlayabildi?i,izlemekten,kendinizi onun i?inde hayal etmekten,bu oyunun bir par?as? oldu?unuzu hissetmekten b?y?k keyif ald???n?z iki ki?ilik muhte?em bir g?steri..

Peki ya A?k,hayat?n hareketlili?i i?ine gizlenmi?,herkes taraf?ndan ke?fedilememi?,?o?u insan?n y?r?me f?rsat?n? hi? bulamad??? bir yol ise ??

Kimi zaman i?inde kaybolup,yitip gidebilece?imiz bir zifiri karanl?k,kimi zamansa bir y?ld?z?n ?ok uzaktaki titrek,k???k bir p?r?lt?s?n?n bile bize,t?m ince ayr?nt?lar?n? ihti?aml? bir ?ekilde sergileyebildi?i bir yol..

Baz?lar?m?z?n,i?indeki engellerine,can?m?z? yakan dikenlerine ra?men e?siz g?zellikteki g?llerle kapl?,ac?y? hazza d?n??t?rmeyi ba?aran,bu ama? i?in ?zerinde ilerlemekten mutluluk duydu?u..
Baz?lar?m?z?n bu engellere tak?l?p,ac?lara yenilip bir an ?nce bu do?rultudan uzakla?mak istedikleri..
Baz?lar?m?z?nsa asla cesaretlerini toplayamay?p,hi?bir zaman g?rmek istemedikleri o yol..

Belki A??k Veysel'in s?yledi?i gibi uzun ve ince,belki de Dursun Ali Ak?net'in dizesinde - Musa Ero?lu'nun seslendirdi?i gibi - yolun sonunu g?rebilece?imiz kadar k?sa....

Ya Size G?re ??

[/INDENT]
Ara
ROSE
GÜzel Bİr Yorumu Hak Edİyor Bence..cevabi Sonraya Sakliyorum Okudum Hepsİnİ ....
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
g?zel yazm??s?n arkada??m Wink bana g?re a?k bir tur?u suyudur.i?meyenin a?z? sulan?r i?enin mi?desi bulan?r...Smile
Ara
ROSE
AŞK İNCEDEN İNCEYE KARŞISINDAKİNE FEDAKARLIKTAN GEÇMELİ...YERİ GELİR ONUN HATASINI SEN ALTTAN ALIRSIN ,YERİ GELİR O SENİN HATANI... KAPATIRSIN..ZAMAN OLUR Kİ ÖDÜN VERMEN GEREKİR VAZGEÇERSİN..KENDİNDEN BİLE..AMA DOĞRU AMA YANLIŞ..

AŞK BİRAZDA DELİLİKTİR...NEDEN Mİ ?HANİ AŞIK OLAN BİR İNSANIN HERŞEY GÖZLERİNİ KÖR EDER YA HERŞEYE EN TEPEDEN BAKAR YA ..UÇURUMUN BİR UCUNA GELİR DE KENDİNİ AŞŞAĞIYA ATMAK İSTER YA AMA Bİ DALI VARDIR KIYAMAZ ATMAYA KENDİNİ DE GERİ ÇEKİLİR..YÜZÜNDE HİÇ OLMADIĞINDAN FAZLA TEBESSÜM VARDIR.AĞLANACAK HALİMİZE GÜLERİZ BELKİ DE O ZAMANLARDA..ÇÜNKÜ İÇİMİZ KIPIR KIPIRDIR ...DELİLİK ÇÜNKÜ DUYGULARA GEM VURULMADAN YAŞANAN Bİ HİS AŞK ! BANA GÖRE...

BAZENDE AŞK GÜNEŞLİ BİR HAVA DA SIRILSIKLAM ISLANMAKTIR..
AŞK GÖKTE BİRBİRİNE ÇARPAN İKİ BULUT ,İKİ DELİ MAVİ...BİR ANDA HERYERİ AYDINLATIR VE BÜYÜK SES GETİRİR BULUTLAR.BİZ İNSANLAR DA YA HAYRETLE İZLER YADA KORKUYLA BAKARIZ....

AŞK;BELKİ BAZENDE VAZGEÇMEK YADA ÇOK SEVMEK..GÜLDÜĞÜMÜZDE İÇİMİZİN YANMASI,ONA BAKARKEN KALBİMİZİN SIZLAMASI VE SANA YENİDEN BAKTIĞINDA MEVSİMİNİN DEĞİŞMESİ...SOĞUK BİR TAŞ A DOKUNDUĞUNDA HİSSETTİĞİNDİR AŞK..!

AŞK BENCE KÖRÜ KÖRÜNE YALIN AYAKLA ATEŞLERDE YÜRÜMEKTİR..
AŞKIN TARİFİ OLURMU DİYE DE DÜŞÜNÜYORUM AMA BUNLAR SADECE BENDE UYANDIRDIKLARI ADINA AŞK DEMİŞLER ..VARSIN ONDAN OLSUN..

TEŞEKKÜRLER PUNİSHER..EMEĞİNE SAĞLIK ARKADAŞIM....BUNLARDA BENİM DÜŞÜNCELERİM Dİ....
Ara
YARGIÇ
Kaç satır içinde düşlersin yanlızlığı yada kaç kalabalık arasına yazarsın kendini kaçıncı satırda titrer kalemin bilemezsin yada kaç sayfa daha buruşturup atacaksın.Bir kelimenin boğuza düğümlenişini hayretle seyderebilir bazen gülersin kendine katıla katıla.Sonra bir ağlamaklı hal alır yüreğini adı konulmaz bir duygu karmaşası içerisinde beklersin sabahları.Caddeden geçen arabaların sayısı markası bazen plakaları hafızanda yer edinir.Sokakta kaç kaldırım taşı vardır ezbere bilebilirsin.Sonra bir çift göz karşısında bütün yaşanmışlıkların unutulur hayatının hiç bir anlamı kalmaz derinden sarsılır yüreğin.Ağusto sıcağında zemheriyi zemheride ağustos sıcağını bulursun o bir çift gözde sonra lanet olsun dersin sana nasıl anlatabilirimki!!!!
Teşekkürler kardeşim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:51 PM