:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasretiim'e İthafen ..
acemhe
Yolu yarıladım sanki...Sensizliğin koymadığınıvirgul.gifhiçte zor olmadığını anlattım sonunda yüreğime...

Şimdi garip bir sessizlik var bende...Yalnız değilim...Gülüyorum...Hiç ağlamıyorum...Yokluğunu biriyle paylaşıyorum...

Senden sonra böylesine sevdiğim tek insan belkide ‘’O’’.....

Hani seni safça sevdiğim günler vardı ya..!! Şimdi öyle bir derdim yok...Yüreğimi senden kopartarak geri aldım...Canım hiç acımadı...Şaşkınlıkla etrafıma baktım günlerce...Bu sessizliğin sebebi Senin gerçekten sevilmeyecek biri olman olabilir miydi..?? Bence ‘’evet’’...Kesinlikle o yüzdenvirgul.gifağlamaksız geçen zamanlarımın açıklaması...

Şimdi seni görmek bile istemiyorum...Ama hayat işte...Nerde ne olacağıvirgul.gifKarşımıza ne çıkaracağı belli olmuyor...Az bir zaman sonra seni göreceğimvirgul.gifBelkide hiç istemeyerek...Dahası yanımda biri olacak...Belki suratına bile bakamam...Ama utançlığım yanımdakinden ötürü olmayacak inan bana...Sonra sana bir daha bakacağım...Ben nasıl birini sevmişim diyeceğim...İşte bu olacak benim utançlığım...

Belkide gözlerinin taa içine bakacağım...’’Mutlumusun işte ayrıldık’’ der gibi...Ama sonra bir gülümseme olacak bende...Çünkü sensizlik koymuyor bana...İşte o an sende anlayacaksın bunu...Belki nefret olacak gözlerinde...

Ama üzgünüm kara sevdam...

Sen artık karalarınla baş başa kalacaksın...

Ve mutlu olmanı istiyorum...

Çünkü ben sensiz hiç olmadığım kadar mutluyum...

Ve bide ‘’Onu Çok Seviyorum’’....

Sakın yanlış anlama beni...Sana kızgınım ve o yüzden bunları söylüyorum diye düşünüyorsan orda dur küçük bey...

Benim hiçbir sevdam yalan olamaz...[Kendinle karıştırma beni..]

Evet ben onu gerçekten sevdim...

Bir zamanlar seni sevdiğim gibi değil ama...

Çünkü biz birbirine uzak iki deniz gibiydik...Hiç bir zaman bulaşamadıkvirgul.gifve hiçbir zaman aynı şeyleri sevmedik...

Tıpkı bir zamanlar benim seni sevdiğim ama senin beni hiç sevmediğin gibi..[Aynı yerde aynı şeyleri sevemedik işte..]

Bundan sonra sadece ‘’seni unuttuğumu’’ bil...İyiliğimivirgul.gifkötülüğümüvirgul.gifhiç birşeyimi bilme...

Ve Sen Kaçırdığın Bu Yüreğe Yan…!!!
Ara
Hasretiim
Ve Sen Kaçırdığın Bu Yüreğe [SIZE=7]Yan…!!![/SIZE]

Evet, gercekten beni ve yasadiklarimi/yasayacaklarimi anlatiyor...
Cok güzeldi Bitanem Tesekkür Ederim!
Ara
acemhe
Çünkü biz birbirine uzak iki deniz gibiydik...Hiç bir zaman bulaşamadıkvirgul.gifve hiçbir zaman aynı şeyleri sevmedik...

Çok beğendim bitanem bende.. Okuyan gözlerine sağlık..
Yüreğinden ömrün eksilmesin, ömrüne ömür eklensin..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hasretiim'e ve Ömrü'ne... acemhe 4 337 05-07-2010, Saat: 12:17 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Unut Beni (gec Kalmisima Ithafen ) (¯`•._ αѕιρяєη 26 1,357 02-20-2008, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 08:03 PM