:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen benim aynamsın.. ( Canim'a)
Hasretiim
Sen olmasaydın aynam...Düşündüm bir an...Korktumvirgul.giferidimvirgul.giftükendim an be an.
Düşünceleri kovmak istedim kafamdan.
Ama düşünmeliydim doğuma inandığım kadar ölüme de inanıyorsam...

Direndim duygularımavirgul.gifhemen mantığımı devreye soktum ve inadına düşündüm “Sen olmasaydın”ı tir tir titreyerek korkudan.

Sen benim aynamsın...

Benim aksi edamsın. Sesin yankısı olur ya hanivirgul.gifbağırırsın;aksi sedan sana cevap verir derin kayalıklardanvirgul.gifsende benim bana geri dönen yansımamsın.
Her sesime cevabımvirgul.gifher [SIZE=4]derdime dermansınvirgul.gifsırdaşsın.[/SIZE]

Sen benim aynamsın...

Aynaları ayna yapan sırlarıdır.Bilirsin gümüş sırlar. Sırlanmazsa aynalar sadece camdır.Soğukvirgul.gifkırılganvirgul.gifdokunmaya korktuğun sıradan cam..İşlenirvirgul.gifsırlanır ve ayna olurlar;senivirgul.gif sana sunarlar.Başka hiçbir şey seni bu kadar aşikar anlatmaz sana. Başka hiçbir şey bu kadar ayrıntılı göstermez seni. Başka hiçbir şey uyarmaz zamanın ne kadar çabuk ilerlediğini. Başka hiçbir şey dobra dobra söyleyemez sana bu kadar gözünün içine baka baka acı-tatlı gerçekleri.

Sen benim aynamsın...

Seni sen yapan sırların var. Sır taşımak sanattırvirgul.gifçok büyük zanaattır.
Sır taşımak çok ağır bir yüktürvirgul.gifsırrı taşıyabilmek büyüklüktür. Senin hem sana aitvirgul.gif hem başkalarına ait sırların varvirgul.gifküçücük bedenine sığmayan koca yüreğinde.Yüreğin sırlandıkça iki şey hasıl oldu sende. Bir yandan taşıdığın sırlarvirgul.gifbaşka başka sırların kapılarını araladı. O alemlere daldın.
“Bir ben vardır bende benden içeri”nin sırlarına vakıf oldun. Bu vakıfiyet sana ödüldü.Çünkü başkalarının sana emanet ettiği sırları yüksünmedenvirgul.gifsızlanmadanvirgul.gifyorulmadan hem taşımışvirgul.gifhemde ifşa etmemiştin başka dillere.
Sana söylenen sende kalmıştıvirgul.gifsana söylenen sende ölmüştü.

Sende hasıl olan bir diğer hal ise;sırlandıkça parlamanvirgul.gifgüzelleşmenvirgul.gifdaha açıkvirgul.gifdaha net göstermendi her şeyi.
Sana bakan her kimse kendini gördü.
[SIZE=4]Durması gerekse durduvirgul.gifsusması gerekse sustu.[/SIZE]

Sen benim aynamsın...

Doğru bildiğinden şaşmazsın. Doğru birdirvirgul.gifdoğru tektirvirgul.gifdoğru Hak’tır.Bunu bilir bunu söylersin.Hep kafamı kurcalardı masaldaki ayna;hani kötü kalpli kraliçeye: “Sen dünyanın en güzeli değilsinvirgul.gifsenden daha güzeli var”acı gerçeğini söylemişti de paramparça olmuştu ya.Masal bu ya her şeyi bu kadar bilen ve gören aynavirgul.gifkırılacağını da biliyordu muhakkak bunları söylediğinde.
Ama doğrudan ayrılmadı aslavirgul.gifparamparça olsa da.

Sen benim aynamsın...

[SIZE=4]Ben gülümseyince güldünvirgul.gifben hüzünlenince ağladın. [/SIZE]
Sana baktım kendimi gördüm. Bazen olduğum gibi gördüğümde kendimivirgul.gifbazı değişiklikler yapmam gerektiğini hissettim.Mesela salaş ve dağınık bir haldeysem hemen derlenip toparlandım karşına geçtiğimde.
Benim ayıplarımı örttünvirgul.gifsırlarımı sakladın.

Sen benim aynamsın...

Kendimi yalnız hissettiğim anlardavirgul.gifçıkmazlarımdavirgul.gifaçmazlarımdavirgul.gifsorunlarımda her daim buldum ben beni karşımda. İhtiyaç hisseder bazen insan sevgi sözcüklerinevirgul.gifkendime “seni seviyorum” dedim bazı anlardavirgul.gif
sen özel birisin” dedim zaman zamanda.
Gün geldi gülümsedim ta içimden gelen bir tebessümle etrafımı asık suratlı insanlar doldurduğunda.

Sen benim aynamsın...

Yüzümdeki çizgileri gösteren senvirgul.gifsaçımdaki akları gösteren senvirgul.gifkırışıklıkları gösteren senvirgul.gifbu gidişin sonu nereye diyen sen.İçimin ta içini bilen sen.

Sen benim aynamsın...

Kendimi sende gördüm benvirgul.gifkendimi sende buldum ben.
“Mü’min mü’minin aynasıdır”.

[SIZE=5]İyiki sen hayatımdasınvirgul.gifiyiki sen varsın.[/SIZE]

SEN BENİM AYNAMSIN CANIMSIN.

Ara
riukeen
Hayatımda derken tanımak mı insanı insanın hayatına sokar yoksa gözle tutulur elle yiyilebilir bişi olmasımı tanıtır tanıcam tanıyoruz Big Grin teşekkürler paylaşım için
Ara
history
Sen benim aynamsın...
Kendimi yalnız hissettiğim anlardavirgul.gifçıkmazlarımdavirgul.gifaçmazlarımdavirgul.gifsorunlarımda her daim buldum ben beni karşımda. İhtiyaç hisseder bazen insan sevgi sözcüklerinevirgul.gifkendime “seni seviyorum” dedim bazı anlardavirgul.gif
sen özel birisin” dedim zaman zamanda.
Gün geldi gülümsedim ta içimden gelen bir tebessümle etrafımı asık suratlı insanlar doldurduğunda.
Rabbim her kişiye böyle sırdaşlar ,doştlar nasip etsin,yüreğine ,duygularına sağlık can arkadaşım,,,çok güzel bir yazı teşekkürler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 325 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
Son Yorum: wildfang
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 621 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  Canim çok Yandi!!!!! ÇiLeK 1 337 04-10-2022, Saat: 08:47 AM
  Canim Yaniyor!!! ÇiLeK 11 726 04-09-2022, Saat: 01:10 AM
  ::-sen Benİm-:: >As!_M€L€q< 25 876 04-08-2022, Saat: 02:45 AM