:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S_e_l_a_m
No LoVe No LiFe
selam arkada?lar ad?m EN?S 16 ya??nday?m internette gezinirken g?rd?m bi ?ye olay?m dedim iyi yapm?? m?y?m Smile neyse yaln?z forumun ad? DUYGUSUZ.COM niye duygusuz ben yinede size bol duygulu g?nler diliyorum...Wink
Ara
Tam1_MaynaK
hoşgeldin arkaaşım Smile Burdaki herkes falasıyla duygulu ! Wink Tabeki de ii yapmışsın foruma girerk bi daa çkmk istemyceksin emin ol ! bn meltem !!!
Ara
Son Noktam
Hoş qeLdin ARkadaşım .. ßende qoKHaN 19 Yaşındaim iStanBuL * k.Çekmecede Oturuyorum Anamın Adı ..... Babamın Adı .... Abim in Adı .... Daha söLim mi
Big Grin
Ara
No LoVe No LiFe
yok sağolasın gerkmez hoşgeldin diyen herkese h.b Big Grin (ne üşenik insanım ben yaaa... )
Ara
Son Noktam
oLmas ÜşenqeÇler'i SEvmeyis Ama 1 Hafta Sonra Konu Açmaya Başlarsın Big Grin
Ara
EYVALLAH
hoşgeldin arkadaşım bende yeniyim kankardeş sayılalım mı Smile
Ara
EYVALLAH
selam duygusuz ben tuğçe
Ara
Tam1_MaynaK
snde hoşgeldinn !!!
Ara
No LoVe No LiFe
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oLmas ÜşenqeÇler'i SEvmeyis Ama 1 Hafta Sonra Konu Açmaya Başlarsın Big Grin

yok o kadar üşengeç değilim yaaa konu açmaya çalışıcam. genelde yatağı düzeltmeme,odada bişey yiyip mutfağa geri götürmeme.................................................................................................................................................................... bunlardan ibaret Big Grin
Ara
No LoVe No LiFe
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho?geldin arkada??m bende yeniyim kankarde? say?lal?m m? Smile

olal?m gitsin ya:p ho?geldin...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 03:56 PM