:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnsan Sevmekten Vazgeçince Ölür!
Hasretiim
Aşkın bir kandırmaca olduğunu düşünenvirgul.gif hatta zayıflık ve acizlik olduğunu savunan yüzlerce insana da rastlarsınız. Sevgininvirgul.gif insanı vasıflar içinde en değerli ve en mucizevi enerji olduğunu bu gruba anlatmak oldukça zordur.
Ben uslanmayan ve vazgeçmeyen bir aşk kadını olarakvirgul.gif sevginin olağanüstü gücüne inanırım. Onun heyecan verenvirgul.gif yaşama tutunmamı sağlayanvirgul.gif hayatın anlamını çözmeme yardım eden kudretini sonuna kadar kullanırım.
Bu demek değildir kivirgul.gif
aşkın acısını dibine kadar yaşamadım. Ayrılığın o yüreği parçalayan vuruşlarıyla karşılaşmadım. Bu kadar iyimser yaklaşmamıvirgul.gif hiç tokat yememiş olduğuma bağlayanlar yanılırlar. Kendimi kurban ettiğim ilişkilervirgul.gif cellat olduklarımvirgul.gif hiç sebepsiz ortada kaldıklarım dahil olmak üzere; aşktan aldığım darbeleri yüzümde çizgilervirgul.gif kalbimde yaralar ve ruhumdaki sarkıntılarla madalya gibi taşırım.
Çekilen bütün acılara rağmenvirgul.gif sevmeye ve sevgiye inanmak üstünlüktür. Yürek mutlaka kendini tedavi etmenin yolunu bulur. Zamanlavirgul.gif istemeklevirgul.gif hayatın b
aşka renklerini fark etmekle iyileşir gönül.Sevmeyi istemek ve onu seçmek gerekir. Darbe yediniz diyevirgul.gif düştünüz ve bacaklarınız kanadı diye vazgeçmekvirgul.gif bu ömrün hedefinden de vazgeçmektir.
Yaşadıklarımızı seçtiğimizi kabul etmekle işe başlamalıyız. Aşkın ve ilişkilerinvirgul.gif sadece yürekte oluşan bir duygu seli olduğunu düşünmek saflıktır. Akılvirgul.gif bedenvirgul.gif ruh ve kalbin ortaklığıdır birini sevmek. Eğer bu dörtlüden birini eksik bırakmışsanızvirgul.gif sevmeyi bilmiyorsunuz demektir.
Sevmek bir eğitimdir. İnsan nasıl sevilmesi gerektiğini yaşadıkça öğrenir. Her yaştavirgul.gif her deneyimde farklı şekillenir yüreğin hamuru. Böyle olgunlaşır insan!
Sevmekten vazgeçmekvirgul.gif bu dünyaya gelme nedeninin içinde en önemli olandan birini iptal etmektir. O zaman hayatın tadıvirgul.gif tuzu kalmaz. Ne kadar darbe almış olursanız olunvirgul.gif kendinizi sorgulamadan ve hataları hep b
aşkalarının üzerine yıkarak sevgiyi kendi içinizde kötülememelisiniz. İnsan sevmekten vazgeçince ölür!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Güzel İnsan "Şoray UZUN" ZeNiTH 1 904 04-11-2022, Saat: 04:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Gazetelere Yarın Çıkmayın Ne Olur !! ZeNiTH 4 382 04-10-2022, Saat: 03:32 PM
  Dolunay insan davran??lar?n? etkilermi ? Firari Fırtına 1 427 04-01-2022, Saat: 01:43 PM
  İnsan Olmak adyge55 0 1,190 06-29-2012, Saat: 02:01 PM
Son Yorum: adyge55
  iyi bir arkadaş nasıl olur... YasSmin 16 1,144 05-28-2011, Saat: 09:44 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:49 PM