:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şehirlerarası Sevgilicilik
acemhe
Dokunamayacağınız kadar uzağınızda olan bir adamdan ne beklersiniz?Umut smiliv.gifsmiliv.gifiyiliksmiliv.gifşefkatsmiliv.giftutkusmiliv.gifyardımsmiliv.gifkusursuzluk?
Ben söyleyeyim.HİÇBİRİ!Sevgi bir yere kadar kollar sizi çünkü.Aşk bir yere kadar sarıp sarmalar sizi.Elinizi uzattığınızda yanıbaşınızda olup elinizi tutmayan/tutamayan adamdan size sadece hayal kırıklığı kalır.Tüm sevginizsmiliv.giftelefonunuzun şarjı yada operatörünüzün aynılığı ile orantılıdır.Şehirlerarası aşklardan yorulmuşluğum bundandır.Bu yüzden smiliv.gif kendi şehrim insanından ötesi abimdirsmiliv.gifkardeşimdir. Bir sabahsmiliv.giftüm huysuzluğumla uyanırım yine.Çatacak adam ararım smiliv.gifEy şehirler ötesi adamı. Yoksun . Yoksun sol tarafında yatağımın.Yastık altından telefonu çıkarıp aramak zor gelir.Üşenirim.Dönerim arkamı uyurum smiliv.gif tüm İzmir’e.
Arabanızla kaza yaparsınız bir sonbahar akşamüstü.Küçük bir kazadır . Ama korku büyüksmiliv.gifpanik büyük.Sevdiğinesmiliv.gifşevkatinesmiliv.gifo kocaman omuza ihtiyaç büyük.O kocaman omuza en gereksinim duyduğunuz andasmiliv.gifyoktur.Bir kaç şehir ötedeki adam dasmiliv.gifomuz dasmiliv.giften desmiliv.gifkoku da sadece hayaldir size.Üzülürsünüz bir parça.Geçer sonra.Geçmiş gibi olur.
Tutkulu bir film gecenizde smiliv.giftutkulu bir aşkın filmini takarsınız ve başlarsınız izlemeye.Bir süre sonra farkedersiniz kismiliv.gifsarıldığınız kocaman şey sadece oyuncak ayınızdır.Gülümsersiniz biraz buruk smiliv.gif biraz kinayeli.Çünkü o adamsmiliv.gifbaşka bir şehrin herhangi bir sokağında herhangi birşeyle meşguldür..
Bazen umutsuzca etrafı izlersinizsmiliv.giftrendeki çifte özenirsiniz...Evet smiliv.gif vardır sizin de sevdiginiz biri.Ayda bir görüşüp elinizi tuttuğu doğrudur.O zaman neden dünyanın en yalnız kadını gibi hissedersiniz kendinizi?Gözyaşlarınız birbirine bulaşmadansmiliv.gifruhlarınızsmiliv.giftenleriniz birbirine karışmadansmiliv.gifnasıl bir aşk[/url]ı büyütebilirsiniz?Tüm besleyişlerin sonuçsuz kalacağını bile bile smiliv.gif neden ömür çalarsınız birbirinizden?Herkes yeni aşklarla sonsuzluğun yolunu tutarkensmiliv.gifhiçkimseyi umursamadan devam etmek en eski aşk[url=http://www.tatliaskim.com/]ınızlasmiliv.gifşehirlerarası sevgiliciliğe...Ya yıpratmak yollarısmiliv.gifya yıpratmak yarini.Ya da yıpranan herşeyin üzerini çizmek...
Yarsmiliv.gifyar ile sorunum yok.
Tüm derdim yollar.
Yollarda kül olan yıllar.
Yıllarda tükenen yarlar.
Yarsmiliv.gif
yıpranan sevdalarsmiliv.gif
yıpratan yarlarsmiliv.gif
buraya kadar...
Artık yağmurlu günlerde camdan bakmak yok.ÇIkıp sokağa yürümek vakti...Hüzünleri de götür giderken Ey sevgili...Şehirler arası tutkumsmiliv.gifbittin.Şehirler ötesi yarimsmiliv.gifkendi şehrini de alıp bizden git!
Çünkü sizi terkediyorum...
Ara
sıla
oyyy çok güzeldi bu kadar satırda o kadar çok şey anlatmış ki sanki makale değilde koskoca bi roman okudum teşekkürler Smile
Ara
acemhe
Ah ahh diyorum sadece...

Alıntı:Bazen umutsuzca etrafı izlersinizsmiliv.giftrendeki çifte özenirsiniz...Evet smiliv.gif vardır sizin de sevdiginiz biri.Ayda bir görüşüp elinizi tuttuğu doğrudur.O zaman neden dünyanın en yalnız kadını gibi hissedersiniz kendinizi?Gözyaşlarınız birbirine bulaşmadansmiliv.gifruhlarınızsmiliv.giftenleriniz birbirine karışmadansmiliv.gifnasıl bir aşkı büyütebilirsiniz?Tüm besleyişlerin sonuçsuz kalacağını bile bile smiliv.gif neden ömür çalarsınız birbirinizden?Herkes yeni aşklarla sonsuzluğun yolunu tutarkensmiliv.gifhiçkimseyi umursamadan devam etmek en eski aşkınızlasmiliv.gifşehirlerarası sevgiliciliğe...Ya yıpratmak yollarısmiliv.gifya yıpratmak yarini.Ya da yıpranan herşeyin üzerini çizmek...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:55 PM