:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
? L ? M S ? Z K I R M I Z I G ? L L E R
MacArthur
floral3icon.jpg
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT]? L ? M S ? Z K I R M I Z I G ? L L E R[/INDENT]

[/INDENT][/INDENT][/INDENT]
Kan rengi, k?pk?rm?z? g?llere bay?l?rd?. Zaten onlarla ada?t? da Kocas?n?n sevgili Rose idi...Her Sevgililer G?n?nde kap?s?n?n ?n?nde buldu?u enfes fiyonklarla s?sl? kucak dolusu k?rm?z? g?llerle kutlard?. Hi? aksamadan. Hatta, e?ini kaybetti?i y?l dahi kap?s? ?al?nm??, g?lleri kuca??na b?rak?lm???t?.T?pk? ge?mi?te oldu?u gibi, k???k bir kartla birlikte. Her y?l g?llere ili?tirdigi karta ayni c?mleleri yazard? : "Seni bu sene, ge?en senekinden daha ?ok seviyorum." Birden, bunlar?n son g?lleri oldugunu d?s?nd?. ?nceden ?smarlam?? olmal?yd?. ?lece?ini nas?l bilebilirdi? Zaten her ?eyi ?nceden planlamay? ve yapmay? severdi.G?lleri ?zenle i?eri ta??d?. Saplar?n? kesti, vazoya yerle?tirdi.Vazoyu da konsolun ?zerine, e?inin kendisine, g?l?mseyen foto?raf?n?n yan?na koydu. Orada kocas?n?n koltu?unda oturup saatlerce g?lleri ve fotograf? seyretti. Sessizce... Bitmek bilmeyen bir y?l ge?ti. Yapayaln?z ve h?z?n dolu bir y?l...Sonra bir sabah kap? ?al?nd?. T?pk? eski g?nlerde oldu?u gibi k?pk?rm?z? g?lleri, ?zerinde k???k kart?yla birlikte e?ikteydi. Sevgililer G?n?'n? kutluyordu. G?lleri i?eri ald?. Sa?k?nl?k i?inde do?ru telefona gitti. ?i?ek?i d?kkan?n? arad?.Onu bu kadar ?zmeye kimin ne hakk? vardi? Biliyorum dedi, ?i?ek?i. E?inizi ge?en y?l kaybettiniz. Telefon edece?inizi de biliyordum. Bug?n size yollad???m g?lleri ?ok ?nceden ?smarlay?p, paras?n? da ?demi?ti. Hep ?yle yapard? zaten. Hi? ?ansa b?rakmazd?. Dosyamda talimat var. Bu ?i?ekleri size her y?l yollayaca??m. Bir de ?zel kart vard?. Kendi el yaz?s?yla. Bilmeniz gerek diye d???n?yorum. ?l?m?nden sonra ?i?eklere ili?tirmemi istedigi kart. Rose h??k?r?klar aras?nda te?ekk?r ederek telefonu kapad? . Parmaklar? titreyerek zarf? a?t?. "Merhaba sevgilim" diye ba?l?yordu kart. "Bir y?ld?r ayr?y?z. Umar?m senin i?in ?ok zor olmam??t?r. Yaln?zl???n? ve ac?lar?n? hissedebiliyorum. Giden sen,kalan ben olsaydim neler ?ekerdim, kim bilir ? Sevgi payla??ld???nda ya?am?n tad?na doyum olmuyor. Seni kelimelerle anlat?lamayacak kadar ?ok sevdim. Harika bir e?tin. Dostum, sevgilim, benim. Sadece bir y?ld?r ayr?y?z. Kendini b?rakma. A?larken bile mutlu olman? istiyorum. Onun i?in bundan sonraki y?llarda g?ller hep kap?m?zda olacak.Onlar? kuca??na ald???nda payla?t???m?z mutlulu?u ve kutsand???m?z? d???n. Seni hep sevdim.Her zaman da sevecegim. Ama ya?amal?s?n. Devam etmeli?in. L?tfen mutlulu?u yeniden yakalamaya ?al?p. Kolay de?il, biliyorum ama bir yolunu bulaca??na eminim. G?ller, senin kap?y? a?mad???n g?ne dek gelmeye devam edecek. O g?n ?i?ek?i be? ayr? zamanda gelip kap?y? ?alacak, eve d?n?p d?nmedi?ini kontrol edecek. Be?inciden sonra emin olarak g?lleri ona verdigim yeni adrese getirip seninle yeniden ve ebediyen kavu?tu?umuz yere b?rakacak."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:48 AM