:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sesini duymadığım gün Ölümdür benim icin
history
içimde ki aşkına bir çözüm yolu...bir veda havası katmak isteği..belki intihar..belki sigaralar..gözler, sonbaharı göremez belki sensiz...ilk sonbaharım olur yokluğunda.....olmamalı..ya sonbahar olmamalı ya ben...yaprakları görmemeliyim, düşerken daldan, ellerini tutmazken..ağlamalıyım sensizliğe bu gece..ya da ölmeli...

b-105538-%C3%B6l%C3%BCm.jpg

bak, ay, seni sevdiğimi söylediğim gece ki yerinde..ve ben yine tekrar ediyorum..seni seviyorum...ama bu kez..ama bu kez, sevdiğimi bağıra bağıra söylediğimi duyan bir melek yok yanıbaşımda....beni okşayan, "bende bebeğim" diyen bir bebek yok..beni seven yok bu yakamoza karşı.yalnız içiyorum sigaramı bu
gece...yalnız ağlıyorum hayatın yanlış gidişlerine...
006ru5.jpg
gece....ölümü çağırır..çıplak beklerim bende onu bu gece...alsın beni..götürsün uzaklara..getirmesin bir daha aklıma seni, sonbaharı..gideyim bu gece, bu diyarlardan...ölümlere açayım kollarımı....sen yoksan, değeri olmayan yaşama, son gözyaşı olsun şu döktüklerim...

456zc9.jpg

son sigaram elimdeki...kararımı verdim, gidiyorum....ama çaren yok, alıyorum kalbini..o bende...söz verdiğimiz yerde olacağım ben.....elimde küçük bir yaprak...solmuş...elimde bir damla gözyaşı..kurumamış..yaşamış aşkınla....

ama ben ölmüşüm..elveda...
Ara
Hasretiim
ölümlere açayım kollarımı....sen yoksan, değeri olmayan yaşama, son gözyaşı olsun şu döktüklerim...

Cok güzeldi, Tesekkürler Arkadasim..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir gün daha bitti benim için d€n!z kısı 8 303 04-15-2022, Saat: 01:24 AM
Son Yorum: wildfang
  Benim aşkım büyük oldu... CReATuRE 4 470 04-14-2022, Saat: 09:54 PM
  Dinle Yağmur Sesini.... *TATLI BELA* 7 636 04-14-2022, Saat: 08:44 PM
  biR DaHa KaLBim S€nin İÇiN ÇaRpMayaCak.... €BeRimSin 1 377 04-14-2022, Saat: 08:10 PM
  Ağlamak için gözlerim yoq artıq.. EYVALLAH 9 425 04-14-2022, Saat: 06:39 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 05:56 PM