:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırık ses tonuna bulaşan çocukluğummuş haklıydın.
Hasretiim
Yıldızları çalmış güneş geceye utanmadan sevişmeyi öğretmek için.
Tutuklu şuan. Kalbinden kayar gecenin vakti dolmadan aşkları az bulunur yıldızlar.
Sen kahve kokusunda çekerken dudaklarını dişlerimin arasından giyinişinden ben utanırdım!

Ertesi günün ıslaklığında telaşla kapını çalıp bin bir kelimenin donuk bakışların arasında dudaklarımdan dökülüşüne hayretle gülerdim.
Hala büyüyemiyorum. Kayıp sokakların sararan güz yapraklarıyla dolu köşesinde kendimle büyümeye çalıştığım zaman dilimleri yuttuğumvirgul.gif terleten kelimelerle yok etti kendini.
Henüz tatmadığım
aşkların bitişinde ağlayıpvirgul.gif rüyalarında gülmeye çalıştım. Sırlarını paylaşanlara mutluluk vererek acılarını aldım.
‘’ Acılarınızla mutluyum’’ derken sizi savunabilir kıldığım için olduğunu anlayamamanızı da anlıyordum.
Bazen daha geçmişten bir anahtarı şimdinin kilidini bozarken bulursun. Çocukluk
aşkların harf bilmezliğin de sürünürken. Anla anıların çıplak kalbini sus ve dinle diyen bir çocuk kavrar elini sıkıdan sıkıya.
Her defasında kendini tanıtır sana.
Uyumadığın sabahın gecesinde utangaç dokunuşların merakı sarsar bedeni… Çalmaz kapın…
Küçükken olmaz dediklerini büyüdüğümde eksik gördüm hep.
O yüzden yamalı durur olmamışların giysileri üzerimde!
Çalmayan kapımdaki silüetin kararsız sesini hala unutmadım.
Geçmişte unutmadığın birkaç şey söyle derler ya şimdileri kalıcı sanarak sende yaz istersen..
İlk gün yatagında saçların dağılmış anlamsız ve uykulu gözlerini ovalayarak bana bakıyor olmanı özledim..

Orflem Owoh

Ara
history
Henüz tatmadığım aşkların bitişinde ağlayıpvirgul.gif rüyalarında gülmeye çalıştım. Sırlarını paylaşanlara mutluluk vererek acılarını aldım.
‘’ Acılarınızla mutluyum’’
Çok güzeldi,teşekkürler arkadaşım..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 533 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Kirik Kalbim Ve Sen!! ÇiLeK 3 356 04-11-2022, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Kanadı kırık melek... YasSmin 2 442 06-22-2011, Saat: 04:39 PM
Son Yorum: YasSmin
  Kırık bir AşK Hikayesi MeLeksi 1 441 12-03-2010, Saat: 05:19 PM
Son Yorum: korkusuz
  Çaresiz,kanadı kırık bir meleğin var artık senin..!!! acemhe 1 464 09-30-2010, Saat: 03:16 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:05 AM