:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bak..Meleğin Baş Ucunda. .
Hasretiim
Ne kaldı bak ellerimde.. Son hecem bu.. Son cümlelerini sarfediyor bedenim ölesiye. birazdanvirgul.gif yolcu yolunda gerek. Elveda küçük bedenim.. Tek varlığım gördüğüm zarif ellerim elveda masum yüzüm. .
Bak..Meleğin Baş Ucunda. .

bir yolcuysam benvirgul.gif yolum saklı gizli..
bir yolcuysam benvirgul.gif yolum kilitli.

Varlığım kefil..
Ellerim kelepçeli kalbime. en güzel zamanlarımı yaşadığım ey sevgili. Geri döner misin ki?

Geri dönüşü yoktu bu gidişin oysavirgul.gif Oysa benvirgul.gif gidip gidip geri dönmüştüm sana..

Hoşuma gitmiyor değil yalnızlık Sensizliğin zorluğunu daha da anlıyorum yalnızlıkla Sensizlik yoksavirgul.gif ne önemi var ki yalnızlığın baştan sona

Alfabemdin sen.. Sen olmadan yazamıyor ellerim tek bir hece.. Söyleyemediğim gibi. Sen olmayıncavirgul.gif öyle bişeyim işte..

Su gibiydin sen.. Kana kana içemediğim..
Ateş gibiydin sen.. Alev alev yanıp söndüremediğim..
Farklıydın sen.. Her seferinde gidip gidip geri geldiğim . .

Yarama tuz basmayı öğrendim şimdi. Dikenli teller arasından ellerini tutmaya çalışır nazicane ellerim. beceremez de aslında. Her seferinde ya sen kaçarsınvirgul.gif ya da ben çekerim ellerimi.. Yüzüm asıkvirgul.gif geri dönerim. Ellerimi uzatsamvirgul.gif diken batacak. Kanayacak hem bedenim hem yüreğim.. Uzatmasamvirgul.gif diken batmayacak. Ve sadece yüreğim kanayacak. .

Mantık..mantık..mantık..
Sevgi bir kenara.. Mantığımla çıktım yine yoluma.
bak Meleğin başucunda. .
Ara
history
Su gibiydin sen.. Kana kana içemediğim..
Ateş gibiydin sen.. Alev alev yanıp söndüremediğim..
Farklıydın sen..
bak Meleğin başucunda. .
Harika,yüreğine sağlık arkadaşım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bak meLeğin başucunda ♥♥♥ EndLess 3 589 02-20-2011, Saat: 06:47 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Çaresiz,kanadı kırık bir meleğin var artık senin..!!! acemhe 1 464 09-30-2010, Saat: 03:16 PM
Son Yorum: eRCi
  Bir meleğin kanatları arasından sıyrıldım bu gece… acemhe 3 382 07-19-2010, Saat: 09:19 AM
Son Yorum: Qetesh
  Parmaklarının ucunda şu an hissediyor musun beni.. ay_naz 7 431 06-12-2010, Saat: 01:54 AM
Son Yorum: ay_naz
  Adın parmaklarımın ucunda şiir olduğu zaman! Hasretiim 0 364 06-08-2010, Saat: 07:04 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 10:53 PM