:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşktan korkuyoruz...
sudenaz
Kimsenin kollarında yığılıp can vermek istemiyoruz... Aşktan bunca korkmamızın sebebi bu yüzden... Çünkü zaten, her yanımız kılıç yaralarıyla dolu... Ama bir şekilde kapanmış, kabuk bağlanmış yaralar onlar... Nasıl yapmışsak yapmışız üstesinden gelmişiz... Ama biri, kabuk tutmuş yaraları okşamaya başladığında, cırt diye açılıveriyor ve oluk oluk kanama başlıyor yeniden... Birine teslim olduğumuzda, anlatmaya başladığımızda, içimizi döktüğümüzde bedenimiz ve ruhumuz kan içinde kalıveriyor... O yüzden değil mi içimizi tutmamız?... Birisine teslim olmaktan korkmamız?... Ortalıkta tedirgin ve gergin dolanmamız?... “Anlatsam mı, anlatmasam mı” kararsızlığımız, “Bu sevgi beni acıtır mı” kuşkularımız... Her zaman seni üzecek birileri olacaktır... Yapman gereken insanlara güvenmeye devam etmek... ...Ve kime iki defa güveneceğini iyi seçmek... Htc..
Ara
TutkuM
Ve geçmişi silip geleceğe ilk adımı atabilmek...Bu şüphelerle ve bu düşüncelerle her zaman kaçarsın... Aşk cesaret ister...

Balım güzel konuydu teşekkürler.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yoksa Anlıyor muydun Aşktan? history 2 428 07-09-2010, Saat: 11:06 AM
Son Yorum: sıla
  Sevgi Aşktan üstündür!!‏ MaSaL 0 539 03-19-2010, Saat: 04:00 PM
Son Yorum: MaSaL
  ~~Ben Vazgeçtim Aşktan Beni Kimse Sevmesin / Hoşçakal Aşk Yolun Açık Olsun leyL-i laL 0 446 03-16-2009, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: leyL-i laL
  Aşktan VAZGEÇ TİM! acemhe 0 468 03-15-2009, Saat: 11:55 PM
Son Yorum: acemhe
  Aşktan ötedir Mecnun'luk... €BeRimSin 7 613 01-04-2008, Saat: 02:23 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:48 AM