:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayakkabı numaram yirmi beşi geçmeseydi ..
Hasretiim

Keşke hep çocuk kalsaydım... Herkes büyümeyi isterken ve sürekli değiştirirken yüzündeki saflık maskesini ben büyümeyi unutsaydım yüzümde hep çocukluk maskesi takılı kalsaydı...Dinlediğim her masalın ardından hayatın toz pembeliğinde boğulsaydım ve inansaydım gerçekten kurdun karnının kesildiğinde babaannenin çıkacağına parmak çocuklara öpüldüğü zaman prens olan kurbağalara...
Keşke gerçeklerle hiç tanışmasaydım. Kimseyi karşılıksız sevmeseydim aklım karşımdakinin bütün söylediklerine cevap aramasaydı mantık denen o asabi çehreyle hiç karşılaşmasaydım.
Büyük yaramazlıklar yapıp küçük cezalar alsaydım. Elma yanaklarım badem gözlerim olsaydı herkes bana hizmet etseydibana
ninni söyleselerdi beni güldürüp eğlendirselerdi...

Yüzümde hiç eksilmeyen kocaman gülücükler olsaydı anlattıklarımı herkez zor anlasaydı beni taklit etselerdi ve herkes benimle beraber çocuk olsaydı.

Ayakkabı numaram yirmi beşi geçmeseydi...

Ellerim minicik ayaklarım küçücük fakat hayallerim kocaman olsaydı ve hiç yıkılmasaydı.

Ölüm nedir bilmeseydim
aşk nedir tatmasaydım öfke nedir görmeseydim yalan nedir duymasaydım kalbim hiç kırılmasaydı veya bunları hiç anlamasaydım.

Keşke hep çocuk kalsaydım. Avcuma denizi doldurabilseydim, kuşlar gibi özgürce uçabilseydim, hayallerle yaşasaydım, masallarda dolaşsaydım, baş parmağımı diğerine değdirip birdenbire tekrar çocuk olsaydım.
Ara
acemhe
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ayakkabı numaram yirmi beşi geçmeseydi...

Ellerim minicik ayaklarım küçücük fakat hayallerim kocaman olsaydı ve hiç yıkılmasaydı.

Off Sad Yüreğine sağlık bitanem aynı düşünceler içerisindeyim.. Hayat hergün daha çok zorluk çıkarıyor sanki.. Küçükken büyükler hep derlerdi "çocuklar büyüyünce dertleri de büyüyor diye" şimdi yüreğimizdeki yaralar büyüyor, o büyükler hiçbirşeyi farkedemiyor..
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
PCKoPaT
Alıntı:Ölüm nedir bilmeseydim aşk nedir tatmasaydım öfke nedir görmeseydim yalan nedir duymasaydım kalbim hiç kırılmasaydı veya bunları hiç anlamasaydım.
Çok güzeldi
Âh be.
Ara
morbeyaz
çok güzeldi gerçekten
Ara
Hasretiim
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Off Sad Yüreğine sağlık bitanem aynı düşünceler içerisindeyim.. Hayat hergün daha çok zorluk çıkarıyor sanki.. Küçükken büyükler hep derlerdi "çocuklar büyüyünce dertleri de büyüyor diye" şimdi yüreğimizdeki yaralar büyüyor, o büyükler hiçbirşeyi farkedemiyor..

Maalesef canim.. büyüdükten sonra bir basina kaliyorsun ve yasadiklarin göze görünmüyor..
Okuyan gözlerine Saglik Bitanem
Ara
Hasretiim
morbeyaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzeldi gerçekten

Okuyan gözlerine Saglik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşk Ayakkabı Gibidir... CaNaT 1 363 11-10-2009, Saat: 10:29 PM
Son Yorum: acemhe
  Ask Ayakkabı Gibidir.. PesmisT GirL 3 432 06-09-2009, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: PesmisT GirL