:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni bu kadar severken bu ayrılık niye diyorum.
history
26003_10150127349850387_414002185386_114...1564_n.jpg

Pencereden yağmuru izliyorum. Yağmur kokusuna seninde kokun karışsa, giriverseydi ya pencereden odama. Rüzgar senin ellerin olsaydı da yüzümde dursaydı. Yağmur damlası yanağıma kendini bıraktığı anda senin busen olsaydı ya! Bu soğuk günde içimi ısıtsaydın sevginle, sözlerinle.
Yağmur yağdığında aklıma düşüyorsun hep. Eve dönüşümde arAkamdan gelip şemsiyeni vermek isteyipte benim kabul etmediğim o gün. Zar zor verdinde şemsiyeyi açmayıncada yanımdaki arkadaşı arayıp söylede açsın şemsiyeyi ıslanmasın demiştin. Seviyordum yağmurda yürümeyi ama sana inat açmamıştım o şemsiyeyi. Ama eve gittiğimde şemsiyeyi geri sana getirene dek başucuma koymuştum. Sana itiraf etmesemde seviyordum seni.Sen ise bilmiyordun ve üzülüyordun. Sevdiğini bir bilsem canımı verirdim onun için diyordun. Şimdi tıpkı yağmurda ıslanmış gibi sırılsıklam aşığım işte sana

Yine geleceğin gün sabah seni karşılamak için uyandığımda müthiş bir yağmur vardı dışarıda. Nasılda sabırsızlıkla gelmeni bekliyordum. Bana koşuşun ve sarılışın geldi aklıma şimdi.Şemsiyenin altında saatlerce yürümüştük. Yağmur gibi gel istiyorum şimdi. Yağmurlu bir günde yine gel istiyorum. Seni ne çok özledim bilemezsin...
Ya okuldaki o gün! Yağmur başladığında ceketini çıkarıp bana verdiğin o gün. Kantinden gelen müzik sesiyle ıslak saçlarımı geriye atıp alnımdan öptüğünde çok duygulanmıştım anlatamam. Sevmek bu olsa gerek demiştim içimden. Yıllar geçmesine rağmen çok iyi hatırlıyorum ve yağmur yağdığı gün hüzün doluyorum. Seni bu kadar severken bu ayrılık niye diyorum.
ya%C4%9Fmur%20ve%20g%C3%BCl.jpg

O günleri çok özlüyorum şimdi. Her yağmurlu gün aklıma düşüyorsun sevgilim.Tıpkı bugün olduğu gibi.Keşke bunları sana söyleyebilseydim ama elbet bu ayrılık son verdiği zaman sana da söyleyecem bu sözleri. Yağmurlu bir günde gel bana. Yağmur kokusuyla gel, soğuk günde içimi ısıtarak gel, bir yağmur damlası gibi yanağımda bitsin busen.seni delice seven ve özleyen biri var bekletme artık gel
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 378 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,016 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 876 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  **Ayrılık** MasaL_perisi 11 854 04-14-2022, Saat: 10:29 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:15 PM