:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?lmek sadece ruhun bedenden ayr?lmas? de?ildir
bilgeis

...........................................
isyanbitmez
Ac?lar?n en ?iddetlisidir a?k ac?s?d?r.
BURADA FAZLA DIRDIR VAR : )
Ger?ek a?k tad?n? verdi?i ac?dan al?r.
E?ER B?YLE D???N?RSEK A?KTAN ANLADI?IMIZ ACI ?EKMEKT?R SADECE.
sende ?ld?m ben
DEMEK K? BA?KALARINDA YA?AMA ?HT?MAL?N VAR.........
bilgeis
Benim kişisel düşüncelerim bu doğrultuda,görüşüne saygı duyuyorum ama dırdır yapmayı hiç sevmem.
bilgeis
Belki de ben hep acı çektim....Bunu kim bilebilir ki benden başka Sad ?
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim ki?isel d???ncelerim bu do?rultuda,g?r???ne sayg? duyuyorum ama d?rd?r yapmay? hi? sevmem.
TAB?K? K???SEL D???NCELER?ND?R. BEN DIRDIR DERKEN ESPR?L? YAKLA?MAK ?STEM??T?M AMA SANIRIM ANLA?ILMAMI? ALTINI ??ZEY?M O ZAMAN.
Ac?lar?n en ?iddetlisidir a?k ac?s?d?r. [SIZE=2]?K? "DIR" DAN B?R? FAZLA. SEN BEN ?YLE KULLANIRIM D?YORSAN. O DA SEN?N B?LECE??N ??. BEN SADECE DAHA G?ZEL OKUNMASI, TAKILMA OLMAMASI A?ISINDAN S?YLEM??T?M.[/SIZE]

SEN HEP ACI ?EKM?? OLSAYDIN BUNU SEN DE B?LEMEZD?N. MATIKSAL A?IDAN D???N?RSEN ?NSANLAR TANIMLAMALARINDA ZITLIKLARI KULLANIRLAR. YAN? ACI ?EKT???N? D???N?YORSAN. BUNUN TATLI OLDU?U DURUMLARI DA B?L?YORSUNDUR...........
bilgeis
fark etmemişim açıkca söyleseniz daha iyi olurdu bazen pratik düşünemiyorum da...sağolun.
YARGIÇ
Sanırım uyarı dikkate alınınca yazı daha bir akıcı hale gelmiş.Ciddi anlamda bir kişi için öldüm senin uğrunda diyebilmek büyük bir başarı ama önemli olan karşındaki kişinin bunu hakedebilmesi,eğer haketmiyorsa yazık değil mi sana ?
Ara
bilgeis
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:San?r?m uyar? dikkate al?n?nca yaz? daha bir ak?c? hale gelmi?.Ciddi anlamda bir ki?i i?in ?ld?m senin u?runda diyebilmek b?y?k bir ba?ar? ama ?nemli olan kar??ndaki ki?inin bunu hakedebilmesi,e?er haketmiyorsa yaz?k de?il mi sana ?
Bana yaz?k olal? ?ok oldu.....Art?k ?ok ge?.
YARGIÇ
Aslında hiçbirşey için geç değildir.Sadece kabul etmek istemediğimiz şeyler yüzünden bize öyle gelir.Kendine haksızlık ediyorsun...
Ara
bilgeis
En b?y?k hatamd? bir ba?kas?na kendimden ?ok de?er vermem.Belki de hiiii? sevilmedi?im halde...?nsan bazen bile bile ger?e?i, fark?nda de?ilmi? gibi davran?r, mutlu olmak ister birazc?k...Bitece?ini bile bile...??te ben de en b?y?k hatam? bu y?zden yapt?m.Hayat?m?n en b?y?k sevgisini i?te bu y?zden bo?u bo?una harcad?m de?meyen birine...?l?m? ger?ekten ya?ad?m ilk zamanlar.Bundan ders ??kard?m ama, art?k kesinlikle inanm?yorum...A?k diye bir ?ey yok...Benim hayat?mda...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?lmek i?in burday?m....... bilgeis 4 560 04-04-2022, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: wildfang
  sadece payla?mak istedim... ister yorum yapars?n?z isterseniz yapmazs?n?z... p£r!k!z! 38 2,744 12-02-2006, Saat: 06:50 PM
Son Yorum: p£r!k!z!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:38 PM