:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Candasin, Canimdan Ote Canimsin
Hasretiim
Sen benim hüzün yanımsın... Güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım. Kimselerin bilmediği kendime sakladığım. En çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığımvirgs.gif alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın. En çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın. Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın…

Sen benim hüzün yanımsın.. Her doğan günle bir kez daha ümidimi yıkan tarafımsın. “Olmadı olmayacak” dedirten hain düşmanımsın. “Ah çıksa gelse şimdi…” diyecek kadar kendimi kaptırdığım saflığımsın. “Çıksa ve gelsevirgs.gif alsa ve götürse…” diye çırpan kanadımsın. Ve her defasında kendime kırk kez söyleyip kırk kez yanıldığımsın.

Sen benim hüzün yanımsın.. Söküp atamadığım umut çiçeklerini gömdüğüm toprağımsın. Bahar gelir yeşerir diye yağmurvirgs.gif çamurvirgs.gif kar kış demeden suladığımsın. Olur da bir gün açarsın diye beklediğim sevdamsın. Sevda çiçekleri açar mı bilinmez ama umuduna umudumu bağladığımsın.

Sen benim hüzün yanımsın... Dar vakitte bulup tez zamandaki kaybımsın.

Ne olur kal benimle” dedirtecek kadar yalvardığımsın. “Sensiz hayatı istemiyorum” diyecek kadar uçurumdan kendimi attığımsın.
Geceyle gündüzümüvirgs.gif yanlışla doğrumu karıştıran arafımsın.
[SIZE=4]Sahi sen benim soldan soldan vuran yanımsın.

Sen benim hüzün yanımsın.. Sensizken anlamını yitirdiğim hayatımsın.
[/SIZE]

Bütün kelimelerime yüklediğim anlamsın. “Sen” diye başlayıp da bitiremediğim üç noktamsın. “Senvirgs.gif sen ille de sen” diye durup durup nefes aldığımsın.
Sen varsan ben varım” dedirtecek kadar kendimi hiçe saydığımsın.
Kaderi kaderime yazılsın diye her gün Yaratıcıya yalvardığımsın.
[SIZE=4]Aklımdavirgs.gif yüreğimde ve duamda olansın.

Sen benim hüzün yanımsın.. Bakışına hasret kaldığımvirgs.gif sesine özlemle bağlandığımsın. Özlemimvirgs.gif hasretimvirgs.gif bakmaya doyamadığımsın. Bahtıma doğanımsın. Olmazsa olmazsımsın. Nefretimvirgs.gif öfkemvirgs.gif kinimvirgs.gif sevincimvirgs.gif umudumvirgs.gif düşümvirgs.gif rüyamvirgs.gif hayalim en çok da ağlayanvirgs.gif en çok da ağlatan yanımsın…
[/SIZE]

Sen tarifi imkansız aşkımsın.
Cansın…
Candasın…
Canımdan öte canımsın..!!
Ara
history
Alıntı:Sen tarifi imkansız aşkımsın.
Cansın…

Candasın…
Canımdan öte canımsın..!!
Aynen öyle,harikasın teşekkürler arkadaşım...
Ara
Hasretiim
Okuyan Gözlerine Saglik Arkadasim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canımsın MaSaL 43 2,034 07-22-2010, Saat: 01:26 AM
Son Yorum: history
  Canımdan çektiğin adını benim için saklarmısın...? MaSaL 1 328 02-10-2010, Saat: 10:50 AM
Son Yorum: CaNaT
  Canımdan Çektiğin Adını Benim İçin Saklar mısın? bidely 2 343 06-21-2009, Saat: 01:22 AM
Son Yorum: bidely
  CaNImdaN ÖtE CanıMMMMMMMM нüzüηçiçÑ”ği 16 1,119 12-24-2008, Saat: 11:08 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği
  Canimsin Benim .. €BeRimSin 13 1,836 08-07-2008, Saat: 11:50 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:18 AM