:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valla şimdi ben size ne desem inanmazsınız ki?
CaNaT
Tren istasyonunun yanında bir ev varmış ve bu evin içinde bulunan gardrop her tren geçişin de tangır tungur sallanır ve çok ses yaparmış…
Bir gün …
Evin beyi: Karıcığım ben iş gezisine çıkacağım bir kaç günlüğüne bilgin olsun der
Evin hanımı: Tamam kocacığım sen yokken bende yatak odamız da bulunan gardropu tamirciyi çağırıp tamir ettireceğim der ve….
Adam evden ayrılır bir kaç saat sonra eve gardrop tamircisi gelmiştir ve işine başlamıştır bile gardropun arızasının nerde olduğunu bir türlü bulamamıştır bu esna da çok terlemiş ve üzerinde ki tişörtü ve çıkarmıştır arızayı bulamayan tamirci evin hanımına ; ben bunun arızasını bulamadım der tek çare kaldı o da gardropun içine girip trenin geçmesini beklemek o zaman tren geçtiğginde belki sorunun nerde olduğunu bulabilirim der evin hanımı tamam der.. ve gardrop un içine girer oturur ve başlar beklemeye
Bu esnada evde kravatını unutan evin beyi eve gelir ve dogru yatak odasına çıkar gardrop u açtığındaki manzara hiç te iç açıcı değil don atlet bekleyen tamirci korku içinde titrek bir sesle evin beyine ..

VALLA BEN ŞİMDİ BURADA TREN BEKLİYORUM DESEM İNANIRMISINIZ…. ???
Ara
PCKoPaT
Rahmetliyi iyi bilirdik :yikildim:
Âh be.
Ara
history
Yerinde olmayı istemezdim.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kocan Öldü .. Valla Öldü # Pè®iM§ii # 6 496 11-19-2009, Saat: 05:04 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  koptummm valla.......:):) GCLRNFNS 2 436 09-30-2007, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: GCLRNFNS
  dolabın içinde tren bekliyorum desem? AfrâsyâB 8 574 09-09-2007, Saat: 01:42 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 03:37 PM